Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Šernai (67:58)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą

2016 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 23:11 val., peržiūros: 1171

Vasario 25 dieną, Rokų gimnazijos sporto salėje vyko 30+ lygos, reguliariosios rungtynės tarp vietos „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ir svečių „Šernai“. Pirmąjį kėlinuką šeimininkai sužaidė užtikrintai ir nuo pat pirmų minučių išsiveržė į priekį gana solidžia persvara – 28:12. Antrasis ketvirtis buvo lygesnis ir svečių turėtas deficitas beveik nepakito – 26:48. Trečiame kėlinuke „Šernai“ sugebėjo spurtuoti ir sumažinti atsilikimą – 48:56. Paskutiniame ketvirtyje „Šernai“ buvo priartėję pavojingiau, tačiau persverti rezultato nesugebėjo ir Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ šventė pergalę rezultatu – 67:58.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 9:2. Tada svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą (6:9), tačiau netrukus Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įjungė aukštesnę pavarą ir pelnė 9 taškus be varžovų atsako (18:6). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams pavyko išsaugoti dviženklė pranašumą ir pirmauti 28:12.

Antrojo kėlinuko didžiąją dalį, svečiai nesėkmingai bandė mažinti atsilikimą, nes po kiekvieno taiklaus metimo, šeimininkai atsakydavo savu. Pagaliau šiek tiek sumažinti atsilikimą „Šernams“ pavyko tik kėlinuko pabaigoje spurtavus 9:0. Po pirmosios rungtynių pusės 43:26 pirmavo šeimininkai.

Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai toliau išlaikė solidžią persvarą (51:34), tačiau kėlinuko eigoje persvara pradėjo po truputį tirpti, o kėlinio gale, trys iš eilės taiklūs tritaškiai metimai leido sumažinti turimą deficitą iki vienženklio – 48:56.

Paskutinio kėlinio pradžioje svečiai savo atsilikimą buvo sumažinę iki 4 taškų (54:58), tačiau tada Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pelnė 6 taškus be varžovų atsako ir šeimininkų turima persvara vėl pakilo iki dviženklės (64:54). Pavojingiau „Šernai“ prie varžovų priartėti nesugebėjo ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 67:58.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris A.Čekanauskas sakė: „Iš tikrųjų labai pykstu ant komandos, tegu būna šios varžybos pamoka, kad reikia žaisti nuo pirmos iki paskutinės minutės. Iš pradžių gerai pataikėme, primetėme savo žaidimo ritmą, susikrovėme didelę persvarą ir atsipalaidavome. Tuo tarpu varžovai kovojo iki galo, nes yra tikrai gera komanda, nepasiduodanti iki pat pabaigos. Aišku smagu, kad laimėjome, tačiau tikiuosi, kad tai bus mums pamoka“

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Šarūnas Karūnaitis – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Arunas Budrys – 20 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

Šernai: Aivaras Grigaliūnas – 22 tšk. (9 išpr. praž.), Paulius Juchnevičius – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 8 tšk.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Užtikrintai žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ gana lengvai susitvarkė su „Uno“ komandos šešetuku (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:58 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)