UNO vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (76:94)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Užtikrintai žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ gana lengvai susitvarkė su „Uno“ komandos šešetuku

2016 vasario 24 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 870

Vasario 24 dieną, trečiadienį, įvyko „JABRA“ 30+ lygos, pirmojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „UNO“ bei svečių statusą turėjusių – „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ komandų. Pirmojoje šių ekipų dvikoje pergalę rezultatu 65-59 iškovojo „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ komandos žaidėjai. Šioje dvikoje taipogi stipresni buvo „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ žaidėjai – jie rezultatu 76:94 gana lengvai susitvarkė su vos šešiais į rungtynes susirinkusiais „UNO“ ekipos žaidėjais.

Rungtynių pradžioje iškart iniciatyvą į savo rankas suėmė svečiai – jie po pirmųjų keturių žaidimo minučių turėjo septynių taškų persvarą (3:10). Įpusėjus kėliniui, po M. Nesčioko taiklaus tolimo metimo, svečių persvara dar šiek tiek padidėjo (6:15). Šeimininkai į tolimą metimą atsakė dviems taikliais baudų metimais bei dvitaškiu (10:15). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti pora minučių, A.Seržentas savo komandai ir vėl atstatė devynių taškų pranašumą (14:23). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „UNO“ komanda – jie spurtavo septyniais taškais ir tik paskutinę kėlinio sekundę pataikytas I.Konovalenko dvitaškis leido svečiams pirmauti didesniu nei vieno metimo skirtumu – 21:25.

Per pirmąsias tris su puse antrojo kėlinio minutes „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ spurtavo 0-8 ir pirmą kartą rungtynėse jų pranašumas tapo dviženklis (21:33). Kėliniui „perlipus“ į antrąją dalį, po dviejų A. Budrio taškų greitoje atakoje svečių pranašumas dar kiek padidėjo (26:41). Į penkis iš eilės J. Goštauto taškus svečiai atsakė dviem tritaškiais metimais – iš toli pasižymėjo I.Konovalenko ir M.Mažeika (31:47). Nors šeimininkai ir dėjo visas pastangas sumažinti atsilikimą, tačiau į bet kokius jų bandymus tai padaryti svečiai rasdavo atsakymų. Po antrojo kėlinio jie įtikinimai pirmavo – 37:54.

Trečiojo kėlinio vaizdas aikštelėje priminė antrąjį – sužaidus tris su puse minutes, „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ komanda buvo pelniusi jau dvylika taškų, o tuo tarpu šeimininkai – apskritą nulį. Pirmuosius taškus antroje rungtynių pusė „UNO“ komandai pelnė R.Tumpa taikliai pasižymėjęs iš dviejų taškų zonos (39:64). Nors šeimininkų puolimas kėlinio viduryje po truputį ir įsibegėjo, tačiau svečiai apie iniciatyvos perėmimą varžovams neleido nė pagalvoti. Prasidėjus dvidešimt devintajai rungtynių minutei, po dviejų A. Seržanto taškų, komandas skyrė jau daugiau nei trisdešimt taškų (45:76). Baigiantis kėliniui „UNO“ komanda atsilikimą kiek sumažino, tačiau jų situacijos tai visiškai nekeitė – prieš lemiamą ketvirtį jų deficitas buvo triuškinantis – 50:77.

Paskutiniajame rungtynių kėlinyje, šeimininkai rodė charakterį ir prabėgus trim minutėm sumažino savo atsilikimą iki dvidešimt vieno taško (56:77). Vis dėl to, arčiau varžovai jiems priartėti neleido – likus žaisti keturias minutes skirtumas tarp komandų nesikeitė, o nugalėtojas abejonių nebekėlė (65:86). Rungtynės baigėsi taikliu J. Goštauto dvitaškiu metimu, kuris leido jo komandos atsilikimą sumažinti iki aštuoniolikos taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 76:94 rodė užtikrintą „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ komandos pergalę.

Nugalėtojų komandos treneris Andrius Čekamauskas pateikė trumpą komentarą apie rungtynes:

Džiaugiuosi, kad pavyko pasiekti gan lengvą pergalę. Manau pagrindinė priežastis yra, kad mūsų buvo dvigubai daugiau, varžovai pavargo, labai nepataikė jų milžinai iš po krepšio, pavyko atsikovoti, apsiginti ir išbėgti ant greito puolimo. Taipogi, komandos kapitonas Evaldas Jančauskas atsiprašė, kad šiandien nebuvo varžybose ir šeštadienį visą komandą kviečia pas save į svečius valgyti stintų!

Tuo tarpu „UNO“ komandos šešetukas nepaisant pralaimėjimo nestokojo geros nuotaikos – dėl pralaimėjimo kaltino teisėjus, savo komandos vidurio puolėjus, siuntė linkėjimus Gedui (red. past. tikriausiai komandos puolėjui Gediminui Šuklevičiui), tačiau kiek surimtėję visi bendrai nutarė, kad pagrindinės pralaimėjimo priežastys yra tai, jog komanda į rungtynes susirinko tik šešiese bei itin prastai sekėsi pataikyti.

„UNO“: Juris Goštautas – 23 tšk. (18 atk. kam.), Rokas Tumpa – 20 tšk., Modestas Gailiūnas – 17 tšk. (18 atk. kam.)

„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“: Arunas Budrys – 26 tšk. (11 atk. kam.), Šarūnas Karūnaitis – 17 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 13 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)Ketvirtą kėlinuką geriau sužaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 22:12 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Sena Skrynia & Asociacija Krepšinio Pasaulis“ pasiekė solidų revanšą ir atstate pusiausvyrą pusfinalio serijoje (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Po atkaklios kovos bronzos medaliais pasidabino „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ (2016 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)