Acme ‒ Jabra vs RBnuoma ‒ IVnet (52:57)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus

2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 1013

Antradienį, gruodžio 15 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Acme – Jabra" krepšininkai ir svečių teisėmis žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa. Iki šio susitikimo šeimininkai turėjo dvi pergales (2-6), tuo tarpu svečiai dar nebuvo džiaugęsi nė viena pergale (0-5).

Pirmajame kėlinuke komandos kovojo taškas į tašką ir nei viena, nei kita ekipa nesugebėjo įgyti didesnio pranašumo. Verta pažymėti, kad svečiai atkovojo nemažai kamuolių puolime, kas leido kartoti netaiklius metimus kelis kartus. Tai leido jiems pirmauti prieš „Acme – Jabra“ ekipą 13:16 po pirmo ketvirčio.

Antrajame kėlinuke šeimininkams vis nepavykdavo pralaužti varžovų gynybos ir per pusę kėlinuko pelnyti vos du taškai padėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkams atitrūkti 15:23. Įgyta persvara buvo išlaikyta iki kėlinuko pabaigos ir komandos į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis rezultatui esant 24:30.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo trimis iš eilės „Acme – Jabra“ ekipos tritaškiais, kurių dėka pavyko persverti rungtynių rezultatą savo naudai 33:32. Savo ruožtu, svečiai taip pat atsakė trimis taikliais tolimais metimais ir pirmavo 38:41. Kėlinuko pabaigoje „RBnuomai ‒ IVnet“ dar pavyko padidinti pranašumą ir po trečio kėlinuko pirmauti 40:46.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai. Įpusėjus ketvirčiui abi komandos buvo įmetusios vos po keturis taškus ir rezultatas buvo 44:50. Tačiau tada, tritaškį smeigė D.Arlauskas, du taškus ir vieną baudos metimą pridėjo A.Kilas, ir rezultatas tapo lygus 50:50. Pabaigoje tiksliau sužaidė „RBnuoma ‒ IVnet“, kurie po G. Babrausko tritaškio atitolo 52:57. Tačiau dar buvo likusio žaisti pusantros minutės. Per šį laiką nei viena, nei kita ekipa nesugebėjo pelnyti taškų, o „RBnuoma ‒ IVnet“ pagaliau galėjo džiaugtis pirmąja pergale.

„Likus 30 sekundžių, priešininkai turėjo kamuolį, jūs pralaiminėjote penkiais taškais, tačiau nusprendėte nesiimti pražangų taktikos“. „Acme – Jabra“ treneris A.Kmita: „galvojome, kad apsiginsime ir užpulsime, o jie išlaikė kamuolį iki pat galo. Kam pralošti septyniais taškais? Antram rate gal tie du taškai bus svarbūs, tai todėl ir nusprendėme nebauduoti“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 14 tšk. (8 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 13 tšk., Ramūnas Vanagas – 10 tšk.

RBnuoma ‒ IVnet (S): Mantas Kleiza – 18 tšk., Gražvydas Davidavičius – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas – 10 tšk.

„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ komanda buvo nušluota „Šernų“ekipos. (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Tik po atkaklios kovos „Rbnuoma – IVnet“ įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 22 d., antradienis, 21:15 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)