Korys vs Acme ‒ Jabra (64:40)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1244

Antradienio vakarą Kauno kolegijos, mažojoje salėje, vyko 30+ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Korys“ (šeimininkai) ir „Amce-Jabra“ (svečiai). Tik pirmajame kėlinyje „Acme – Jabra“ ekipai pavyko pasipriešinti varžovams, o toliau „Korys“ su kiekvienu kėlinuku didino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 64:40.

Pirmajam kėlinukui prasidėjus „Acme – Jabra“ ekipos pagrindinis centras susirinko tris asmenines pražangas, o tuo pasinaudoję šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą ( 9:4). Toliau komandos stabdė viena kitą asmeninėmis pražangomis, o „Korys“ sėkmingai realizavo baudas ir pranašumą padidino iki 6 taškų ( 12:6). „Acme – Jabra“ suaktyvino puolimą ir to pasakoje sumažino skirtumą iki minimumo ( 14:13). Kėlinuko pabaigoje „Koriui“ pavyko padidinti pranašumą iki trijų taškų – 16:13.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau pirmąsias penkias minutes taškus pelnė tik „Korio“ žaidėjai, kur pranašumas išaugo iki 13 taškų ( 26:13). „Acme – Jabra“ ekipa sugebėjo atsigauti po minutės pertraukėlės ir pelnė penkis taškus be atsako ( 26:18). Paskutinėmis sekundėmis K.Meiliūno dvitaškis metimas leido atstatyti šeimininkams dviženklį pranašumą – 28:18.

Trečiam kėlinukui prasidėjus D.Arlausko pelnyti penki taškai paeiliui leido sumažinti svečiams skirtumą iki 5 taškų, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ( 33:23). „Koriui“ atsirišo krepšys iš trijų taškų zonos ir pranašumas greitai išaugo iki 16 taškų ( 43:27). A.Kundelis greitos atakos metu sušvelnino skirtumą dviems taškais, tačiau paskutinėmis sekundėmis D.Bakanas smeigė tritaškį – 46:29.

Ketvirtajam kėlinukui prasidėjus šeimininkai toliau negailėjo tritaškių metimų ir pranašumas išaugo iki 25 taškų ( 58:33). „Acme – Jabra“ pavyko pasinaudoti varžovų atsipalaidavimu ir sušvelnino skirtumą iki 20 taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje „Korys“ atsigavo ir taikliu tritaškiu metimu sudėliojo visus taškus į vietą. „Korys“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 64:40

Po laimėtų rungtynių „Korio“ ekipos treneris, G.Smuikys, teigė:“Pirmojo pusėje nepataikėme, tačiau antroje pusėje daugiau pataikėme tritaškių metimų. Apsigynėme ir tas padėjo atitrūkti nuo varžovų.“

Korys: Karolis Meiliūnas – 15 tšk., Dainius Bakanas – 13 tšk., Paulius Valentukonis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Saulius Skruodys – 10 tšk.

Acme ‒ Jabra: Audrius Kmita – 11 tšk., Darius Arlauskas – 9 tšk., Tomas Vainoris – 5 tšk.

„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 22:40 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Puikų taiklumą iš toli pademonstravę „Makroflex“ nugalėjo „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:22 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)