Acme ‒ Jabra vs Korys (48:75)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“

2016 sausio 26 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 1088

Sausio 26 dieną, 20:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Acme ‒ Jabra“ (šeimininkai) ir „Korys“ (svečiai). Rungtynių pradžioje abi komandos demonstravo gana panašų, bet ne itin rezultatyvų krepšinį, tačiau artėjant ilgajai pertraukai „Korys“ išnaudojo savo ūgio pranašumą ir pasiekė 10 taškų persvarą. Vėliau skirtumas augo, kol galiausiai „Acme ‒ Jabra“ ekipos žaidimas gynyboje visiškai subyrėjo, o puikiai iš toli pataikę „Korio“ krepšininkai pasiekė ir triuškinamą pranašumą 48:75.

Rungtynių pradžioje gal kiek geriau sekėsi „Acme ‒ Jabra“ komandai, kuri puikiai gynėsi ir kurį laiką pirmavo. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu „Korys“ sugebėjo sugražinti intrigą ir viskas prasidėjo iš naujo. „Korys“ netrukus pajuto, kad gali sėkmingai žasiti arčiau krepšio ir tai labai greitai padėjo nutolti, o skirtumas pasiekė ir 10 taškų ribą. Dabar „Acme ‒ Jabra“ komanda atsidūrė gana sudėtingoje situacijoje, nes ekipos puolimas visiškai nustojo veikęs, o gynyboje žaidėjai turėjo taip pat rimtų problemų. Tokiose nerezultatyviose rungtynėse, „Korio“ turimas 10 taškų pranašumas, po dviejų kėlinukų atrodė išties solidžiai 24:34.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos. „Acme ‒ Jabra“ ekipa bandė labai dažnai keisti žaidėjus, bet jų varžovams tai turėjo mažai įtakos ir jie sėkmingai didino savo turimą pranašumą. Skirtumas nepastebimai priartėjo prie 20 taškų ribos ir jau po truputį darėsi aišku, kas šiandien taps nugalėtojais. Jei „Acme ‒ Jabra“ dar turėjo kažkokių vilčių tai ketvirame kėlinuke jos visos išnyko. „Korys“ varžovų krepšį subombardavo tritaškiais ir tiksliais metimais iš vidutinio nuotolio, o skirtumas pasiekė 30 taškų ribą. Per likusį laiką „Acme ‒ Jabra“ šiek tiek priartėjo, bet neišvengė triuškinančios nesėkmės 48:75.

Gediminas Smuikys („Korys“):

„varžovai gera komanda, bet šiandien mums padėjo laimėti ūgio pranašumas, vėliau varžovai labai spaudėsi po krepšiais ir beliko tik pataikyti tritaškius būnant visiškai laisviems“.

Acme ‒ Jabra: Darius Arlauskas – 15 tšk., Ramūnas Vanagas – 8 tšk., Audrius Kmita – 7 tšk.

Korys: Saulius Skruodys – 20 tšk., Dainius Bakanas – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Paulius Valentukonis – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Linas Karalius – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Veršinskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)Puikų taiklumą iš toli pademonstravę „Makroflex“ nugalėjo „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:22 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)