RBnuoma ‒ IVnet vs Šernai (39:69)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„RBnuoma ‒ IVnet“ komanda buvo nušluota „Šernų“ekipos.

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 20:44 val., peržiūros: 1056

Šiandien vasario 2-ają Kauno Kolegijos mažojoje salėje vyko „30+ lygos“ rungtynės tarp „RBnuoma ‒ IVnet“ ir „Šernų“ komandų. Svečiai be vargo nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą rezultatu 39:69. „Šernų“ komanda nuo pat rungtynių pradžios pradėjo pirmauti ir pirmajį kėlinį laimėjo 12:10.

Antrąjame kėlinyje „Šernų“ komandos pranašumas išaugo net penkis kartus iki 10-ies taškų.

Trečiąjame kėlinyje komandos pelnė kur kas daugiau taškų, nei pirmame ar antrame kėlinukuose. „RBnuoma ‒ IVnet“ komanda po ilgosios pertraukos parodė, kad taip pat gali pulti, tačiau ginyboje jiems ir toliau sekėsi sunkiai.

Paskutiniame kėlinyje „Šernų“ ekipa tiesiog sutrypė savo priešininkus 15 taškų skirtumu ir kėlinuką laimėjo 21:6. Naudingiausi komandų žaidėjai:

RBnuoma ‒ IVnet (S): Mantas Kleiza – 12 tšk., Gražvydas Davidavičius – 9 tšk. (18 atk. kam., 7 išpr. praž.), Jonas Janickas – 7 tšk.

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Evelinas Bacevičius – 13 tšk., Egidijus Plenta – 10 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 22:40 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Rbnuoma – IVnet“ įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 22 d., antradienis, 21:15 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)