Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs RBnuoma ‒ IVnet (78:81)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 22 d., Antradienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Tik po atkaklios kovos „Rbnuoma – IVnet“ įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą

2016 kovo 22 d., Antradienis, 21:15 val., peržiūros: 1005

Antradienio vakarą Jachklubo klubo sporto salėje įvyko 30+ „Jabra“ pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“(1 vieta.) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykusius „Rbnuoma – IVnet“ ( 8 vieta). Reguliariame etape abi komandos pasidalino po pergalę.

Rungtynių dvikovą užtikrinčiau pradėjo Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ , kurie geros gynybos dėka susikrovė 8 taškų pranašumą ( 8:0). Vis dėlto, svečiai greitai atrado savąjį žaidimą ir surengė spurtą 6:0. Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai išlipo iš duobės ir toliau žaidė nesutabdomai gynyboje ir didino pranašumą ( 16:8). Kėlinuko pabaigoje Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išsaugojo susikrautą pranašumą – 23:14.

Antrajame ketvirtyje „Rbnuoma – IVnet“ pradėjo „sausa“ atkarpa 6:0 ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (26:23). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Likus žaisti apie dvi minutes aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą, kur su kiekviena ataka didino atotrūkį ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 11 taškų – 45:34.

Antroje rungtynių pusėje toliau tarp ekipų vyko arši kova ir komandas skyrė dešimt taškų (57:47). Antroje kėlinuko pusėje „Rbnuoma – IVnet“ suaktyvino gynybą, kur tai leido sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Po minutės pertraukėlės Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ niekaip neišlipo iš duobės, o svečiai sumažino skirtumą iki minimumo. Likus žaisti minutę laiko šeimininkai sugebėjo tik vienu tašku padidinti pranašumą – 66:64.

Ketvirtame kėlinyje „Rbnuoma – IVnet“ įsūdė du svarbius tritaškius metimus ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse persvėrė rezultatą į savas rankas ( 68:70). Likus žaisti apie minutę laiko J.Janickas smeigė tritaškį metimą ( 74:77). Likus žaisti 17 sekundžių A.Budrio prasiveržimas sušvelnino skirtumą iki vieno taško ( 78:79). Paskutinę ataką M.Nesčiokas turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau metimas skriejo pro šalį ir „Rbnuoma – IVnet“ iškovojo sunkią pergalę – 78:81.

Po laimėtų rungtynių „Rbnuoma – IVnet“ ekipos treneris,G.Davidavičius , teigė:“ Gerai sužaidėme. J.Janickas atsigavo ir pataikė lemiamą tritaškį metimą.“

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Arunas Budrys – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 10 tšk.

RBnuoma ‒ IVnet: Tomas Kavaliauskas – 22 tšk., Gražvydas Davidavičius – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Jonas Janickas – 11 tšk., Mantas Kleiza – 11 tšk.

Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)Po atkaklios kovos bronzos medaliais pasidabino „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ (2016 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi „Acme ‒ Jabra“ ekipa turėjo pripažinti Asociacijos „Krepšinio pasaulis“pranašumą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)