Šilainiai vs UNO (80:78)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę

2016 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 23:40 val., peržiūros: 1010

Ketvirtadienį (01.28), T.Ivanausko progimnazijoje įvyko „30+“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „Uno“. Nors „Šilainiai“ ketvirtajame kėlinyje dar turėjo 16 taškų pranašumą, tačiau „Uno“ buvo sugebėjusi išlyginti rezultatą. Vistik taiklus N.Urbanavičiaus metimas, leido „Šilainiams“ išvengti pratęsimo ir švesti pergalę – 80:78 (19:18, 28:25, 17:12, 16:23).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai pataikę du tritaškius ir išsiveržė į priekį (6:2). Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau „Šilainiai“ išlaikė 3-6 taškų pranašumą. Kėlinio viduryje G.Šaulevičius taikliu tritaškiu metimu priartino „Uno“ iki trijų taškų (16:13), o vėliau po A.Olberkio ir N.Kundroto metimų rezultatas tapo lygus (18:18). Kėlinys baigėsi keturiais „Šilainių“ ekipos baudos metimais. Vos vieną baudos metimą įmetę šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalią persvarą – 19:18.

Antrajame kėlinyje šeimininkai spurtavo (5:0) ir atstatė šešių taškų pranašumą – 24:18. „Uno“ priartėjo iki trijų, tačiau „Šilainių“ tolimi metimai ir spurtas (17:3) leido įgyti 17 taškų pranašumą – 45:28. Kėlinuko pabaigoje „Šilainių“ puolimas sustojo, o „Uno“ reabilitavosi ir atsakė ne ką mažiau įspūdinga atkarpa (2:15), po kurios šeimininkai pirmavo jau tik keturiais taškais – 47:43.

Po ilgosios pertaukos „Uno“ sugebėjo išlyginti rezultatą (51:51), tačiau šeimininkai atsakė atkarpą (10:0) ir vėl įgijo dviženklį pranašumą – 61:51. Vėliau abi komandos kiek sustojo ir šeimininkai išlaikė devynių taškų pranašumą – 64:55.

Ketvirtajame kėlinyje „Šilainiai“ startavo solidžiai ir padidino skirtumą iki 16 taškų, tačiau „Uno“ sugebėjo atsitiesti iš pradžių sumažindama skirtumą iki 12 taškų (75:63), o vėliau ir priartėdama iki dviejų taškų (75:73), Paskutiniąją minutę prasidėjo baudos metimų varžytuvės ir dėka netaiklių „Šilainių“ ekipos metimų, „Uno“ pasianaudojo galimybę išlyginti rezultatą (78:78). Tačiau likusio laiko „Šilainiams“ užteko ir N.Urbanavičiaus taiklus dvitaškis su sirena leido išplėšti „Šilainiams“ pergalę – 80:75.

Šilainiai: Artūras Nausėda – 20 tšk., Ričardas Stirbys – 18 tšk., Nerijus Urbanavičius – 16 tšk., Vitoldas Kapočius – 12 tšk.

UNO: Andrius Olberkis – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Šuklevičius – 17 tšk., Juris Goštautas – 14 tšk., Rolandas Tamošiūnas – 12 tšk.

„Šilainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Šilainiai“ įveikė vienus iš grupės autsaiderių (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)„Šilainių“ penketas nepasipriešino gerokai gausesnėms „Remzos“ pajėgoms (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:48 val.)Šilainiai išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)