Šernai vs RBnuoma ‒ IVnet (60:49)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 23:57 val., peržiūros: 927

Antradienio vakarą Kauno kolegijos, mažojoje salėje, įvyko 30+ kygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Šernai“ (šeimininkai) ir „RBnuoma ‒ IVnet“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova. „Šernai“ vis sugebėdavo susikrauti dviženklį pranašumą, tačiau „RBnuoma ‒ IVnet“ dėka kovingumo vis lipdavo varžovams ant kulnų. Vis dėlto, lemiamą ketvirtį užtikrinčiau sužaidė „Šernai“, kurie šventė pergalę, rezultatu – 60:49.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa, kuri po sėkmingos atkarpos įgijo 9 taškų pranašumą, tačiau „Šernai“ perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur pradėjo lipti varžovams ant kulnų. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 13:18.

Antrajame ketvirtyje „Šernai“ toliau geriau atrodė nei varžovai ir ne tik, kad panaikino skirtumą, bet persvėrė rezultatą į savas rankas ( 24:22). Komandos, kurį laiką buvo įkritusios į duobę, bet pirmieji iš jos išsikapanojo šeimininkai. E.Plentos pastangomis „Šernai“ padidino pranašumą iki 6 taškų, o kėlinuko pabaigoje ir iki 8 taškų – 33:25.

Trečiąjį ketvirtį „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa pradėjo įspūdingai, kur pataikė iš eilės tris tolimus metimus ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 33:36). „Šernams“ pavykdavo sušvelninti skirtumą iki minimumo, tačiau iškart sulaukdavo varžovų atsako ( 38:43). Per likusias tris minutes „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa strigo kietoje varžovų gynyboje, o tuo pasinaudoję šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo minimalų pranašumą – 45:44.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Šernai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 ( 52:44). Po minutės pertraukėlės „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipai toliau sekėsi sunkiai rinkti taškus ( 55:46). Per likusį laiką „RBnuoma ‒ IVnet“ dar bandė spurtuoti, tačiau tam užkirto varžovai, kurie kėlinuko pabaigoje padidino pranašumą iki dviženklio. „Šernai“ šventė sunkią pergalę, rezultatu – 60:49.

Po laimėtų rungtynių „Šernų“ ekipos treneris, P.Juchnevičius, kalbėjo:“ Šiandien buvo labai emocingos rungtynės ir sunkios. Tik ketvirtajame kėlinyje pavyko palaužti varžovus.“

Šernai: Paulius Juchnevičius – 18 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 18 tšk. (8 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 10 tšk. (16 atk. kam.)

RBnuoma ‒ IVnet: Jonas Janickas – 16 tšk., Gražvydas Davidavičius – 15 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Kavaliauskas – 9 tšk.

Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)Nerezultatyviai žaidę „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai turėjo pripažinti „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos pranašumą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)