Makroflex vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (62:54)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“

2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 00:11 val., peržiūros: 1027

Antradienio vakarą Kauno kolegijoje įvyko naktinis krepšinis 30+ „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Makroflex“ (šeimininkai) ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Daug kartų keitėsi pirmaujanti komanda, tačiau „Makroflex“ ketvirto kėlinuko pabaigoje sugebėjo palaužti Asociacija „Krepšinio pasaulis“, kur šventė pergalę rezultatu – 62:54.

Rungtynes „Makroflex“ ekipa pradėjo dviems tritaškiais metimais, tačiau Asociacija „Krepšinio pasaulis“ greitai įsibėgoje ir atsakė atkarpa 8:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 7:10). Toliau tik D.Rimkevičius vienintelis šeimininkams rinko taškus komandai, tačiau jo vieno pastangų nepakako ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išsaugojo 5 taškų pranašumą – 11:16.

Antrajam kėlinukui prasidėjus svečiai padidino pranašumą iki 8 taškų, tačiau svečiams neilgam pavyko išlaikyti pranašumą. A.Knezio ir D.Milaknio duetas ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir šeimininkus išvedė į priekį ( 23:21). Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir atsakė dviem tritaškiais metimais ( 23:27). Paskutinėmis sekundėmis šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų – 25:27.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus tarp ekipų užvirė iš naujo kova ir nė viena komanda nesugebėjo įrodyti didesnio savo pranašumo ( 40:40). T.Kmito dvi greitos atakos kėlinuko pabaigoje leido pabaigti kėlinuką su minimaliu pranašumu. Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pirmavo vienu tašku – 43:44

Lemiamam kėlinukui prasidėjus ekipos toliau kovojo dėl kiekvieno kvadratinio centimetro aikštelės ( 48:49). „Makroflex“ sugebėjo po ilgo laiko spurtuoti 5:0 atkarpa, kur įgijo 4 taškų pranašumą (53:49). M.Mažeika atsakė greita ataka ir komandas skyrė tik du taškai. Likus žaisti apie tris minutes D.Milaknio ranka neudrebėjo ir lemiamu momentu sumetė savo metimus iš krašto, kur leido šeimininkams įgyti 6 taškų pranašumą ( 57:51). Asociacija „Krepšinio pasaulis“ dar bandė gelbėtis iš padėties, tačiau vėl apie save priminė D.Milaknis, kuris pelnė paeiliui penkis taškus ir užtikrino komandai pergalę – 62:54

Makroflex: Andrius Knezys – 16 tšk., Deividas Milaknis – 14 tšk., Donatas Rimkevičius – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Igoris Konovalenko – 10 tšk., Evaldas Jančauskas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 8 tšk.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Rbnuoma – IVnet“ įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 22 d., antradienis, 21:15 val.)Po atkaklios kovos bronzos medaliais pasidabino „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ (2016 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)