Korys vs RBnuoma ‒ IVnet (55:54)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 00:15 val., peržiūros: 1299

Trečiadienį, gruodžio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Korio“ (4/1) ir svečių „RBnuomos – IVnet“ (0/5) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, todėl po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus. Kiek vėliau šiek tiek geriau pasirodę svečiai, nepaisant gautų techninių pražangų, įgijo keturių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau klostėsi taškas į tašką, ko paskejoe prieš lemiamą ketvirtį dviejų taškų persvarą vis dar turėjo „RBnuoma – IVnet“. Paskutiniame kėlinuke aistrų taip pat netrūko, ir likus žaisti maždaug apie pusę minutės pergalę išplėšti galėjo bet kuri komanda, tačiau fortūna šypsojosi aikštės šeimininkams, kurie pasiekė pergalę minimalia persvara. 55:54 (14:14, 16:20, 14:12, 11:8).

Jau nuo pat susitikimo pradžios abi ekipos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Beveik pusė pirmojo kėlinuko laiko aikštės šeimininkams taškus rinko tik P. Valentukonis, prie kurio, kiek vėliau, puikiai prisijungė tritaškį metimą smeigęs S. Skruodys, kurio dėka „Korys“ įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau penkis taškus iš eilės surinkę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos pirmaujanti komanda keitėsi dar ne kartą, kol, galiausiai, pirmojo kėlinuko pabaigoje rezultatas tapo lygus. 14:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje sėkmingiau kelis epizodus sužaidę „RBnuomos – IVnet“ ekipos krepšininkai kiek atitrūko nuo varžovų, tačiau čia pat susiėmę „Korio“ žaidėjai pasivijo varžovus ir rezultatą išlygino. Kiek vėliau, po sėkmingų P. Valentukonio ir D. Bakano reidų aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau ilgai jos neišlaikė, nes čia pat kelis taškus iš eilės pelnė A. Navicko ir T. Kavaliausko tandemas, kurio dėka „RBnuoma – IVnet“ susigrąžino nedidelį pranašumą bei išlaikė jį iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 30:34.

Po ilgosios pertraukos prabilo abiejų komandų toliašaudė artilerija, tačiau kiek geriau pasirodę „RBnuomos – IVnet“ krepšininkai dar labiau padidino turėtą pranašumą. Vis tik, sėkmingo P. Valentukonio žaidimo dėka „Korys“ neleido priešininkams pernelyg atitrūkti ir čia pat sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Kiek vėliau, likus žaisti mažiau nei minutei aikštės šeimininkai surengė dar vieną rezultatyviai pasibaigusį reidą, kurio dėka prieš lemiamą kėlinį paliko priešininkams vos dviejų taškų persvarą. 44:46.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje keturis taškus iš eilės pelnę svečių ekipos žaidėjai padidino savo atotrūkį iki šešių taškų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių, įpusėjus kėlinukui, skirtumas tarp komandų nepasikeitė. Kiek vėliau „RBnuomos – IVnet“ ekipos puolimas tarsi sustojo, o tuo puikiai pasinaudoję „Korio“ krepšininkai surengė spurtą 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai, įgydami minimalų pranašumą. Likus maždaug pusė minutės iki rungtynių pabaigos svečiai dar turėjo puikią progą išplėšti pergalę, tačiau lemiami jų metimai skriejo pro šalį ir pergale džiaugėsi „Korys. 55:54.

„Korys“: Paulius Valentukonis – 16 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Donatas Budginas – 11 tšk., Saulius Skruodys – 11 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“: Mantas Kleiza – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Kavaliauskas – 13 tšk., Jonas Janickas – 10 tšk.

„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ komanda buvo nušluota „Šernų“ekipos. (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)