Šernai vs SK „Vertigo“ (65:51)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 01 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“

2016 kovo 01 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 975

Kovo 1 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų statusą turėję „Šernai“ kovojo prieš svečius SK „Vertigo“ krepšininkus. Rungtynės buvo labai svarbios abiems ekipoms kovojant dėl aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje. Pirmajame šių komandų susitikime pranašesni buvo SK „Vertigo“ krepšininkai, laimėję dar lapkričio mėnėsį žaistą susitikimą rezultatu 69:79.

Nuo pat rungtynių pradžios „Šernams“ pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui po taiklaus V. Čibirkos metimo pirmauti 13:5. Nors ir pavyko svečiams labai greitai sumažinti šeimininkų pranašumą, tačiau geriau sužaista ketvirčio pabaiga leido „Šernų“ komandai pasibaigus kėlinukui pirmauti dviženklia persvara 21:11.

Pirmoje antro kėlinuko pusėje žaidimo kontrolė vis dar priklausė šeimininkams, kurie buvo priekyje 28:17. Visgi, pavykus apsiginti antroje kėlinuko pusėje SK „Vertigo“ sumažino skirtumą ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami vos šešių taškų deficitą 31:25.

Trečiajame kėlinuke svečiams labai sunkiai sekėsi rinkti taškus. Per pirmas penkias ketvirčio minutes tik G.Vasiliauskas sugebėjo rinkti taškus, o SK „Vertigo“ deficitas vis dar buvo šeši taškai 37:31. Tačiau „Šernai“ antroje kėlinuko pusėje spurtavo ir nutolo 49:34.

Nors ir ketvirtajame kėlinuke SK „Vertigo“ ekipai dar pavyko priartėti iki 53:44, tačiau tai buvo viskas, ką jie šiandien parodė. Rungtynių pabaiga ir vėl priklausė „Šernams“, kurie išlaikė dviženklią persvarą ir laimėjo rungtynes 65:51.

Po rungtynių SK „Vertigo“ ekipos žaidėjas A.Dervinskas, kalbėdamas apie pralaimėjimo priežastis, nedaugžodžiavo: „nesusitvarkėm su nervais, aišku. Leido kietai žaisti, o mes pasidavėm emocijom. Jie prisitaikė prie to, mes ne, ir pralošėm“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 12 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Čibirka – 12 tšk., Paulius Juchnevičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Skirmantas Staniulis – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

SK „Vertigo“: Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk., Tomas Garliauskas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Aurimas Dervinskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Įtemptose rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo, pergalę išplėšė SK „Vertigo“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)Banguotose rungtynėse pergalę pasiekė „Makroflex“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:49 val.)Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Šernai“ kovoje dėl medalių eliminavo traumų išretintą „UNO“ komandą (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:30 val.)