RBnuoma ‒ IVnet vs Acme ‒ Jabra (61:40)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyviai žaidę „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai turėjo pripažinti „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos pranašumą

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 1082

Sausio 13 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų statusą turėję „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai priėmė „Acme ‒ Jabra“ komandą. Susitikimas buvo labai svarbus abiems ekipoms norint pakilti iš lentelės dugno. Iki šio susitikimo abi ekipos savo sąskaitoje turėjo po dvi iškovotas pergales.

Per pirmąsias aštuonias rungtynių minutes „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipai taškus rinko G.Davidavičius ir M.Kleiza, „Acme – Jabra“ – tik A.Kilas, o rezultatas buvo 14:8 šeimininkų naudai. Nors ir dvitaškiu metimu svečiai sušvelnino skirtumą, tačiau „RBnuoma ‒ IVnet“ žaidėjo A. Navicko tolimas šūvis padidino persvarą iki 17:10.

Po M. Kleizos penkių iš eilės taškų „RBnuoma ‒ IVnet“ nuomą įgijo dviženklį pranašumą 22:10. Tačiau po S.Ingram metimų svečiams pavyko priartėti iki 25:18. Visgi, per likusias keturias minutes ketvirtyje „Acme – Jabra“ sugebėjo surinkti vos du taškus ir pralaimėjo kėlinuką 32:20.

Trečiojo kėlinuko pradžia tapo tikru košmaru svečiams, kurie pirmąjį tašką kėlinuke sugebėjo pelnyti sužaidus šešias minutes jame, kai „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai jau buvo nutolę 39:20. Per likusį laiką kėlinuke „Acme – Jabra“ nepavyko arčiau prairtėti prie varžovų ir deficitas buvo septyniolika taškų 47:30.

Nors ir bandė svečiai priešintis „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipai, tačiau šiandien buvo ne jų diena. Prastas puolimas ir pralaimėta kova po krepšiais buvo pagrindinės pralaimėjimo priežastys. O rungtynės baigėsi tolimu „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos krepšininko J. Janicko tritaškiu metimu paskutinę rungtynių sekundę, užtvirtinusiu komandos pergalę 61:40.

Po rungtynių „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos treneris G.Davidavičius buvo nekalbus: „laimėjome ir tiek“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

RBnuoma ‒ IVnet (S): Gražvydas Davidavičius – 20 tšk. (13 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mantas Kleiza – 19 tšk., Jonas Janickas – 8 tšk.

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Katkevičius – 9 tšk., Stede Ingram – 6 tšk.

„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi „Acme ‒ Jabra“ ekipa turėjo pripažinti Asociacijos „Krepšinio pasaulis“pranašumą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)Rungtynių tiesiojoje „Acme ‒ Jabra“ nugvelbė pergalę iš be keitimų žaidusio „Šilainių“ penketuko (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:14 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)