Acme ‒ Jabra vs SK „Vertigo“ (73:75)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą

2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 996

Gruodžio 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME- – Jabra“ priemė svečius „Vertigo“. „ACME – Jabra“ buvo iškovoję dvi pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. „Vertigo“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Ketvirtą minutę „Vertigo“ buvo įgiję penkių taškų persvarą (7:12), bet netrukus „ACME – Jabra“ varžovus prisivijo (13:14). Ketvirčio pabaigą šiek tiek geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 15:19.

Prasidėjus antram kėliniui tritaškį pataikė „ACME – Jabra“, bet netrukus „Vertigo“ į tai atsakė taikliu dvitaškiu metimu (18:21). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „ACME – Jabra“ (25:21). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė šeši taškai (31:25). „Vertigo“ neleido varžovams labiau atitrūkti, bet penkių taškų persvarą „ACME – Jabra“ išlaikė iki pirmos rungtynių pusės pabaigos.

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų tolimu metimu, po kurio jų pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (38:30). Netrukus pirmus taškus, o kartu ir spurtą, pradėjo „Vertigo“. Svečiai pelnė 13 taškų be atsako ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 38:43. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (45:53). Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė šeši taškai (49:55).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Baigiantis ketvirtai minutei „ACME – Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (56:59), o minutės pertraukėlės paprašė „Vertigo“. Po jos penkis taškus be atsako pelnė „Vertigo“ (56:64). Vėliau „Vertigo“ laikė persvarą, neleido varžovams priartėti. Ketvirčio pabaigoje „ACME – Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (70:72). Netrukus persvara vėl padidėjo svečių naudai (70:75). Baigiantis rungtynių laikui taiklus šeimininkų tritaškis paliko svečiams dviejų taškų pranašumą (73:75).

„Vertigo“ iškovojo šeštą pergalę, o „ACME – Jabra“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Vertigo“ komandos kapitonas Š.Kenstavičius: „Keletas žaidėjų atėjo po kitų rungtynių. Atėjome nenusiteikę, galvojome bus kaip praeitose rungtynėse. Vaikščiojome, žaidėme po vieną ir gavosi tas kas gavosi. Antroje rungtynių pusėje truputi jėgos baigėsi. Gerai viskas, kas gerai baigiasi. Tikėkimės ateityje tokių klaidų nekartosime. Varžovai šaunuoliai, labai stengėsi, pridarė mums daug bėdų, gerų metimų pataikė. Gerų švenčių linkime visiems, KKL kolektyvui“

„ACME – Jabra“ treneris A.Kmita: „Viskas gerai, žaidimas šiandien ėjo. Trūko tik vieno kokio žaidėjo. Viskas gerai buvo, pataikėme, tik antroje rungtynių pusėje D.Arlauskas pristojo truputi. Tai ir trūko mums to vieno žaidėjo, jėgų. Varžovai atsipalaidavo, nes tikriausiai galvojo, kad sutriuškins kaip pirmose tarpusavio rungtynėse. Mes nepasidavėme. Galėjome pasiimti pergalę ir būtų jie liūdėję per Kalėdas.“

Acme ‒ Jabra: Darius Arlauskas – 27 tšk. (8 išpr. praž.), Antanas Kilas – 26 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ramūnas Vanagas – 9 tšk.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 22 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 16 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 13 tšk., Kęstutis Žižys – 10 tšk.

„Acme ‒ Jabra“ rungtynių antroje pusėje palaužė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:07 val.)Nerezultatyviai žaidę „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai turėjo pripažinti „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos pranašumą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi „Acme ‒ Jabra“ ekipa turėjo pripažinti Asociacijos „Krepšinio pasaulis“pranašumą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)Įtemptose rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo, pergalę išplėšė SK „Vertigo“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:04 val.)Nervų kare Korys nugalėjo SK „Vertigo“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 19:56 val.)Labai kietoje kovoje stipresni buvo SK „Vertigo“ krepšininkai (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:30 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)