Makroflex vs UNO (54:66)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 983

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos, mažojoje salėje, įvyko 30+ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Markroflex“ ( šeimininka) ir „UNO“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „UNO“ perėmė iniciatyvą į savas rankas. „Markroflex“ ekipai vis pavykdavo pasivyti varžovus , tačiau persverti rezultato į savas rankas niekaip nepavyko. „UNO“ komanda buvo vienu žingsniu priekyje, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 54:66.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „UNO“ ekipa, kuri taikliais metimais įgijo 5 taškų pranašumą ( 2:7). Aikštelės šeimininkams niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo puolime, o „UNO“ padidino pranašumą iki 9 taškų. „Markroflex“ ekipa jau norėjo imti minutės pertraukėlę, bet du tritaškiai metimai paeiliui sumažino skirtumą iki trijų taškų ( 10:13). Vis dėlto, svečiai surengė keletą greitų atakų ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 10:20). Paskutinėmis sekundėmis taiklus N.Dirsės tolimais metimas sušvelnino skirtumą iki septynių – 13:20.

Antrajam kėlinukui prasidėjus „UNO“ toliau demonstravo komandinį žaidimą, kur tai leido įgyti 11 taškų atotrūkį ( 18:29). „Markroflex“ suaktyvino savo gynybą, kur varžovams buvo sunku ją įveikti, o šeimininkai ataka po atakos pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 29:33). R.Tamošiūno taiklus sudėtingas metimas prieš ilgąją pertrauką atstatė 6 taškų pervarą – 29:35.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus „Markroflex“ ekipos žaidimas pagerėjo nei praeituose kėlinukuose ir po dviejų taiklių D.Milaknio metimų komandas skyrė tik vienas taškas ( 42:43). Likus žaisti apie tris minutes „UNO“ sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir laimėjo „sausą“ atkarpą 10:0 ir prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino dviženklį pranašumą – 42:53.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „Markroflex“ toliau sunkiai sekėsi apsiginti nuo tolimų varžovų metimų ir skirtumas ištirpo ii 5 taškų ( 52:57). Vis dėlto, „Markroflex“ pradėjo strigti „UNO“ ekipos zoninėje gynyboje ir daryti klaidas, kuriomis varžovas pasinaudojo ir greitai atstatė dviženklį pranašumą. Svečiai išsaugojo pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 54:66.

Po laimėtų rungtynių „UNO“ ekipos treneris, G.Šuklevičius, kalbėjo:“Geresnė gynyba šiandien laimėjo. Iš tikrųjų geriau apsigynėme, neleidom jiems mesti tritaškius, o jie meta jų daug. Po krepšiu neleidome žaisti. Laiku pasirinkta gynybos taktika. Taip pat, laukiame trečiadienio rungtynių su „Šernais“.“

Makroflex: Deividas Milaknis – 16 tšk., Nerijus Dirsė – 10 tšk., Donatas Rimkevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

UNO: Andrius Olberkis – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Juris Goštautas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Rolandas Tamošiūnas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Banguotose rungtynėse pergalę pasiekė „Makroflex“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:49 val.)Paskutinių sekundžių drama baigėsi „Šilainių“ pergale prieš „Makroflex“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)Dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse „Uno“ įveikė „Korio“ komandą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Makroflex“ krepšininkai parklupdė „Šernus“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:19 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Permainingose rungtynėse „Makroflex“ pergalė ir kelialapis į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 11:45 val.)