Korys vs Remza (89:49)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 01 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“

2016 kovo 01 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 1087

Kovo 1 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Korys“ (šeimininkai) ir „Remza“ (svečiai). Po gana lygaus pirmojo kėlinuko „Remzos“ žaidimas visiškai sustojo, ekipa per antrąjį ketvirtį pelnė vos 1 taškelį ir paleido varžovus tolyn. Per likusį laiką „Korys“ tik dar labiau nutolo, o jų persvara tapo triuškinama. Sutvarkę formalumus, „Korio“ krepšininkai galėjo džiaugtis puikia pergale, rezultatu 49:89.

Nors rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana rezultatyviai, bet artėjant pirmojo kėlinuko pabaigai „Remzos“ puolimas vis labiau lėtėjo, kol pagaliau „Koriui“ pavyko nutolti. Tiesa, skirtumas tarp komandų nebuvo didelis ir siekė tik 5 taškelius, bet tuomet „Remza“ visiškai sustojo. Daugiau nei 9 antrojo kėlinuko minutes „Remza“ nesugebėjo pelnyti taškų, tuo tarpu vis labiau didinę savo apsukas „Korio“ krepšininkai tolo vis greičiau, kol jų persvara perkopė ir 20 taškų ribą. Ilgoji pertrauka prasidėjo jau esant triuškinančiam „Korio“ pranašumui 17:41.

Antroje rungtynių dalyje komandos kurį laiką vėl žaidė lygiai, bet „Koriui“ dar kartą spurtavus viskas tapo aišku. „Remza“ neturėjo rezervų ir išsigelbėti jiems praktiškai nebuvo jokių šansų. Tuo tarpu „Korys“ jau mėgavosi žaidimu ir galiausiai taškus rinko be jokio pasipriešinimo. „Remzos“ ekipa pyko ir ant savęs, nes žaidėjai labai apatiškai reagavo į įvykius aikštelėje ir tik rungtynių pabaigoje jiems pavyko kiek pagyvinti savo puolimą tolimais metimais. Vis tik tai nesutrugdė „Korio“ ekipai laimėti susitikimą triuškinamu rezultatu 49:89.

Gediminas Smuikys („Korys“):

„tikėjomės didesnio varžovų pasipriešinimo, jie, atrodo, ir susirinko pilnos sudėties, bet antrame kėlinuke pelnė vos vieną tašką, o mums kaip tik gerai pakrito. Vėliau komanda jau buvo atsipalaidavusi ir liko tiesiog atžaisti likusį rungtynių laiką.“

Korys: Dainius Bakanas – 27 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Valentukonis – 24 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Veršinskas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Remza: Tadas Galinauskas – 9 tšk., Mindaugas Mingėla – 9 tšk., Narūnas Čekaitis – 7 tšk.

„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)„Korys“ tik po pratęsimo prasibrovė į finalą (2016 balandžio 26 d., antradienis, 22:05 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)