Makroflex vs Remza (82:59)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką.

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 20:35 val., peržiūros: 1311

Pirmadienį, gruodžio 14 dieną, "Kauno kolegijos" mažojoje sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Makroflex" ir svečių teisėmis žaidę "Remza" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Makroflex" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (23:11). Antrame kėlinyje svečiams pavyko 3 taškais priartėti prie varžovų – (40:31). Trečiame kėlinyje šeimininkai vėl sužaidė geriau ir jau po trijų kėlinių komandas skyrė 19 taškų – (65:46). Ketvirtame kėlinyje "Makroflex" ekipa dar 4 taškais padidino skirtumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (82:59).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Makroflex" ekipos 7 pelnytais taškais, netrukus "Remza" atsakė 5 iš eilės pelnytais taškais ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo – (7:5). Sužaidus dar apie 1 minute ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko padidinti skirtumą iki 7 taškų – (12:5). Antroje kėlinio dalyje svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (11:6) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po vieną rezultatyvią ataką, vėliau sekė "Makroflex" ekipos laimėtą atkarpa – (11:2), po kurios sužaidus 5 minutes rezultatas buvo – (35:17). Antroje kėlinio dalyje "Remza" ekipai pavyko atsigauti, svečiai laimėjo per likusį laiką atkarpą – (5:14) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:31).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą atkarpa – (18:6), po kurios sužaidus 5 minutes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 21 taško – (58:37). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, svečiai 2 taškais sumažino skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (65:46).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Kėlinį kiek geriau pavyko pradėti "Remza" krepšininkams, kurie sužaidus pusę kėlinio sumažino skirtumą tarp komandų iki 13 taškų – (70:57). Antroje kėlinio dalyje ėmė ryškėti svečių pirmasis nuovargis, kuris leido šeimininkams vėl padidinti skirtumą iki 23 ir laimėti rungtynes rezultatu – (82:59).

Makroflex: Nerijus Dirsė – 29 tšk., Deividas Milaknis – 16 tšk., Andrius Knezys – 11 tšk., Kęstutis Kažanis – 10 tšk.

Remza: Žilvinas Zakrasas – 15 tšk., Darius Dzimidavičius – 14 tšk. (15 atk. kam.), Tadas Dudzevičius – 14 tšk. (17 atk. kam.), Arūnas Abromaitis – 10 tšk.

„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)„Makroflex“ pranoko „Korį“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:13 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)„Makroflex“ antrą kartą įveikė „Šernus“ ir žais „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių finale (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:56 val.)