Korys vs Šilainiai (72:78)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Aistringose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė „Šilainiai“

2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 913

Antradienį, gruodžio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Korio“ (5/2) ir svečių „Šilainių“ (4/3) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė itin kietą krepšinį, ko pasekoje skirtumas tarp jų pernelyg neišaugo. Kiek vėliau „Šilainiai“ dar buvo įgiję šiek tiek didesnę persvarą, tačiau prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodę šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Po pertraukos ir vėl geriau atrodę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau ketvirčio pabaigoje ir vėl sėkmingiau rungtyniavę „Korio“ žaidėjai susigrąžino minimalų pranašumą. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje intrigos netrūko. Pradžioje atitrūkę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau spurtavę „Šilainių“ krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą, kurią išlaikė iki pat susitikimo pabaigos bei pasiekė pergalę rezultatu 72:78 (20:16, 17:18, 16:18, 19:26).

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipos krepšininkai, kurie sužaidė kelias rezultatyvias atkarpas ir įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau čia pat aikštelėje pasirodęs D. Bakanas smeigė tris tolimus metimus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Kiek vėliau dar vieną tritaškį pridėjo ir D. Budginas, po kurio aikštės šeimininkų pranašumas padidėjo iki keturių taškų. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos abi komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito. 20:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje du tolimus metimus iš eilės pataikęs V. Kapočius persvėrė rezultatą „Šilainių“ naudai, tačiau svečiai iniciatyvos ilgai neišlaikė, nes čia pat kelis epizodus sėkmingai sužaidę aikštės šeimininkai ir vėl įgijo poros taškų pranašumą. Kiek vėliau, po dar vieno V. Kapočiaus taiklaus tolimo šūvio svečiai įgijo minimalią persvarą, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios, daugiausiai D. Bakano pastangomis, „Korys“ susigrąžino trijų taškų pranašumą. 37:34.

Po ilgosios pertraukos, tik prasidėjus trečiam kėlinukui svečių krepšininkai rezultatą ir vėl išlygino. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau keletą sėkmingesnių epizodų sužaidę „Šilainiai“ sugebėjo rezultatą persverti savo naudai. Trečiojo ketvirčio laikui perkopus šešias minutes, taiklių D. Budgino tolimų šūviu dėka, rezultatas ir vėl tapo lygus. Likus žaisti mažiau nei minutei, po taiklaus A. Nausėdos metimo svečiai įgijo dviejų taškų pranašumą, tačiau kėlinuką ir vėl geriau užbaigę aikštės šeimininkai susigrąžino minimalią persvarą. 53:52.

Paskutinę rungtynių dalį komandos pradėjo keliais taikliais tolimais metimais, po kurių rezultatas tapo lygus. Kiek vėliau šešis taškus iš eilės pelnę aikštės šeimininkai kiek atitrūko, tačiau nepasimetę „Šilainių“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir surengti spurtą 0:10, kurio dėka ne tik pasivijo priešininkus, bet persvėrę rezultatą įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau „Korys“ rezultatą išlygino ir nuo to laiko pirmaujanti komandą keitėsi kelis kartus. Vis tik, einant pagrindiniam rungtynių laikui į pabaigą didžiąją dalį baudų metimų realizavę svečiai sugebėjo įgyti saugesnį pranašumą, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 72:78.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vitoldas Kapočius trumpai kalbėjo: „Šiandien komanda buvo užsidegusi, kadangi mums trūksta pergalių, tai dabar stengiamės. Sezono pradžioje nesirinkome į rungtynes, dabar pradėjome rinktis, tai esame ištroškę pergalių“.

„Korys“: Dainius Bakanas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 18 tšk., Donatas Budginas – 16 tšk.

„Šilainiai“: Vitoldas Kapočius – 18 tšk., Tadas Vasiliauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 14 tšk., Marius Kazickas – 11 tšk.

Permainingose rungtynėse „Makroflex“ pergalė ir kelialapis į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 11:45 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse „Uno“ įveikė „Korio“ komandą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 00:15 val.)Rungtynių tiesiojoje „Acme ‒ Jabra“ nugvelbė pergalę iš be keitimų žaidusio „Šilainių“ penketuko (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:14 val.)Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)