Korys vs SK „Vertigo“ (72:55)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą laikęs „Korys“ ketvirtfinalį pradėjo pergale

2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 1063

Trečiadienį, kovo 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Korio“ ir svečių SK „Vertigo“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai bėgant laikui tik didino pranašumą. Emocijų kupinose rungtynėse „Korys“ sugebėjo išlaikyti iniciatyvą viso susitikimo metu, kas lėmė jų pergalę tarpusavio serijoje iki dviejų laimėjimų. 72:55 (25:16, 21:16, 18:11, 8:12).

Susitikimo pradžioje abi komandos dar apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, tačiau ilgai netrukus septynis taškus iš eilės surinkęs „Korys“ kiek atitrūko. Bėgant laikui žaidimas ir vėl kiek išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų nemažėjo ir aikštės šeimininkai išlaikė įgytą pranašumą. Kėlinuko pabaigoje keturi iš eilės G. Vasiliausko taškai kiek sušvelnino SK „Vertigo“ atsilikimą, tačiau pačioje pabaigoje ir iš toli pataikęs P. Velentukonis padidino šeimininkų atotrūkį iki devynių taškų. 25:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai skirtumą tarp komandų padidino iki keturiolikos taškų. Laiku atsigavę svečiai deficitą dar sušvelnino iki vienženklio, tačiau ir vėl „sausą“ atkarpą sužaidęs „Korys“ įgijo jau septyniolikos taškų atotrūkį. Kiek vėliau SK „Vertigo“ dar bandė vytis priešininkus, tačiau pastangos buvo bergždžios, nes iki ilgosios pertraukos pradžios skirtumas tarp komandų praktiškai nepasikeitė. 46:32.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki dvidešimties taškų, tačiau čia pat šešis taškus iš eilės surinkę SK „Vertigo“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki keturiolikos taškų. Nepaisant to, nieko nelaukę aikštės šeimininkai atsakė atkarpa 6:0, kurios dėka atstatė dvidešimties taškų atotrūkį, kurį išsaugojo iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos. 64:43.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje SK „Vertigo“ žaidėjai dar bandė pakilti ir surengę spurtą 0:8 sumažino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Po paprašytos minutės pertraukėlė „Korys“ iškart atsigavo ir sužaidė sėkmingą atkarpą 8:2, kurios dėka susigrąžino solidų pranašumą. Rungtynių pabaigoje A. Dervinskas dar realizavo du baudų metimus, tačiau tas nieko nekeitė ir užtikrinta pergale džiaugėsi „Korys“. 72:55.

„Korys“: Paulius Valentukonis – 24 tšk. (10 atk. kam.), Dainius Bakanas – 20 tšk., Karolis Meiliūnas – 14 tšk. (11 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

SK „Vertigo“: Aurimas Dervinskas – 12 tšk., Tomas Garliauskas – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Narbutas – 8 tšk.

Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 00:15 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidęs „Korys“ iškovojo vietą pusfinalyje (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)Dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse „Uno“ įveikė „Korio“ komandą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Nervų kare Korys nugalėjo SK „Vertigo“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 19:56 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)