RBnuoma ‒ IVnet vs Korys (67:74)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“

2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 1153

Pirmadienį, vasario 15 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės tarp vietos „RBnuomos – IVnet“ ir svečių „Korio“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai nutolo nuo varžovų ir laikė iniciatyvą iki pat ilgosios pertraukos pradžios, tačiau po pertraukos atsigavęs „Korys“ ėmė mažinti deficitą, ko pasekoje sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. Lemiamos rungtynių dalies metus abi komandos žaidė apylygiai, todėl tik paskutinę minutę užtikrinčiau sužaidę svečiai įrodė pranašumą rezultatu 67:74 (16:7, 18:17, 9:23, 24:27).

Susitikimą septyniais taškais iš eilės pradėjo šeimininkų žaidėjas J.Janickas ir taip kiek atitolino savo komandą. Kiek vėliau ir toliau geriau taškus rinkusi „RBnuoma – IVnet“ įgijo dviženklį pranašumą, tačiau svečių ekipoje iniciatyvos ėmėsi M.Veršinskas, kuris surinko kelis taškus iš eilės ir taip priartino „Korį“ iki keturių taškų. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigė „RBnuoma – IVnet“ ir padidino persvarą iki devynių taškų. 16:7.

Antro ketvirčio pradžioje abi ekipos apsikeitė rezultatviais išpuoliais, po kurių sekė aikštės šeimininkų spurtas 9:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvidešimties taškų. Kėlinuko laikui perkopus penkias minutes atsigavo svečių komandos snaiperiai kurie smeigė kelis tolimus metimus ir sušvelnino deficitą perpus. Per likusį laiką komandos pelnė po du taškus, ko pasekoje „RBnuoma – IVnet“ ilsėtis išėjo turėdama dešimties taškų persvarą. 34:24.

Po ilgosios pertraukos ir savo žaidimą pajautęs „Korys“ surengė spurtą 3:15, ko pasekoje ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar buvo išlyginę rezultatą, bet ir toliau puolime užtikrintai žaidę „Korio“ krepšininkai įgijo kelių taškų persvarą. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos svečiai žaidė užtikrintai, ko pasekoje išsaugojo keturių taškų pranašumą. 43:47.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje tritaškį smeigęs J.Janickas sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau čia pat spurtavę svečių krepšininkai nutolo nuo varžovų devynių taškų skirtumu. Kiek vėliau „Korys“ buvo įgijęs dviženklį pranašumą tačiau dar septynis taškus iš eilės pelnęs J.Janickas sumažino šeimininkų deficitą iki trijų taškų. Per likusį laiką komandos žaidė greitą bei apylygį krepšinį, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidęs „Korys“ išsaugojo pergalę rezultatu 67:74.

Po pergalės Donatas Budginas kalbėjo: „Iš pradžių turėjome ilgesnį suolelį, pasidarėme persvarą ir tuomet atėjo jų papildymas ir tapo gana sunkus su šviežiomis jėgomis žaisti. Pas mus trūko kelių žaidėjų, bet atlaikėme komandinio žaidimo dėka“.

„RBnuoma ‒ IVnet“: Jonas Janickas – 37 tšk., Mantas Kleiza – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas – 6 tšk. (6 rezult. perd.)

„Korys“: Martynas Veršinskas – 17 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 15 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Saulius Skruodys – 15 tšk., Donatas Budginas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)Nerezultatyviai žaidę „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai turėjo pripažinti „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos pranašumą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidęs „Korys“ iškovojo vietą pusfinalyje (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:41 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)