SK „Vertigo“ vs ACME grupė (70:51)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ turėjo gerokai pavargti su pirmenybių autsaideriais.

2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 00:05 val., peržiūros: 777

Kovo 15-ąją, „Jachtklubos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos susitikimas tarp šeimininkų SK „Vertigo“ ir svečių „ACME“. Nors prieš rungtynes ryškūs favoritai buvo šeimininkai,o svečiai tas prognozes,atrodė,tik dar labiau pateisins,kai į varžybas atvyko tik 6-iese.Visgi A.Kmitos vedami svečiai metė rimtą iššūkį savo varžovams ir privertė itin paprakaituoti dėl pergalės. Visgi ilgesnis žaidėjų suolelis ir meistriškumas leido šeimininkams laimėti rezultatu 70:51.

Rungtynes šeimininkai pradėjo lyg iš natų ir pirmąsias dvi minutes laimėjo 10:0. Svečiai pagaliau pralaužė ledus ir pelnė pirmuosius taškus,tačiau „Vertigo“ ir toliau buvo priekyje dviženkliu skirtumu (14:2). Tačiau tuomet A.Kmita surengė solo šou ir pelnęs 9taškus iš eilės padėjo ekipai laimėti atkarpą 12:6 ir po pirmųjų 10-ies minučių šeimininkai priekyje buvo tik 6-iais taškais 20:14.

Antrajame „ACME“ užkurė varžovams tikrą pirtį ir po A.Kmitos ir D.Arlausko spurto 13:4 svečiai pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (27:24). Visgi paprašyta minutės pertraukėlė sugrąžino rungtynių eigą į tai,kaip jos ir prasidėjo. Trys tolimos bombos ir SK „Vertigo“ kaip mat atitolo 8taškais (35:27).Lygiosiomis sužaidusios komandos šiame kėlinyje į pertrauką išėjo esant tam pačiam 6taškų skirtumui. 39:33.

Po petraukos svečių žaidime ėmė jaustis šioks toks nuovargis,o šeimininkams pakeitus gynybos planą „ACME“ puolimas ėmė strigti. Tuo puikiai pasinaudoję „Vertigo“ žaidėjai pradėjo dažnai bėgti į greitus išpuolius,kurių smaigalyje atsidurdavo M.Čižas ir K.Žižys,kurie kartu pelnė 12taškų ir leido ekipai laimėti kėlinį 18:10 bei prieš paskutinį ketvirtį primauti jau 14taškų pranašumu-57:43.

Lemiamas ketvirtis nieko nebepakeitė ir šeimininkai tik dar labiau didino savo pranašumą. Vos 8taškus epr kėlinį sukrapštę „ACME“ žaidėjai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 70:51.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė: „ Geros rungtynės. Aišku,tikėjomės galbūt lengvesnės pergalės,tačiau varžovai,kad ir susirinko 6-iese,tačiau davė kovos. Pradžioje galbūt jautėsi žaidėjų išsibalansavimas,kadangi turėjome beveik 3savaičių pertrauką,tai pradžioje rėikėjo įsibėgėti.Ši pergalė mums buvo reikalinga,kadangi dabar patekome į top ketvertuką ir dabar lauksime atkrintamųjų.“

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 16 tšk., Mindaugas Čižas – 12 tšk., Vytautas Narbutas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

ACME grupė: Audrius Kmita – 22 tšk., Darius Arlauskas – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Aleksandr Jakovlev – 6 tšk.

SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:24 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)SK „Vertigo“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 21:18 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs SK „Vertigo“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)„SK „Vertigo““ antrąjį kartą įveikia „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:42 val.)