Kauno savivaldybė & Policija vs Korys (66:62)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 21:59 val., peržiūros: 1358

Balandžio 12 dienos vakarą, Kauno centro sporto mokykloje, KKL „30+“ lygos „Vaigora“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse susigrūmė „Kauno savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) bei „Korys“ (svečiai). Viso susitikimo metu vyko kieta ir bekompromisė kova, kurioje pergalę rezultatu 66:62 šventė visas rungtynes pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ krepšininkai.

Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo aktyviai, pasikeisdamos keliais taikliai metimais, tačiau žaidybinė persvara viso kėlinuko metu priklausė „Kauno savivaldybė & Policija“ krepšininkams, kurie taikliau atakavo bei neblogai gynėsi. Besibaigiant ketvirčiui T.Ališauskas „įsūdė“ į varžovų krepšį tritaškį metimą ir padidino atotrūkį iki šešių taškų 18:12.

Antrąjį kėlinuką aktyviau pradėjo svečiai, sušvelnino atsilikimą iki minimumo, tačiau kėlinuko viduryje šeimininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir atitrūko. Komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 38:31.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliais abiejų komandų metimais iš trijų taškų zonos bei svečių komandos emocijų pliūpsniu. Už kalbas su teisėjais „Korys“ komandos krepšininkai gavo kelias technines pražangas, kas leido šeimininkų komandai padidinti skirtumą iki 14 taškų. Tai buvo didžiausias „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos pranašumas šiose rungtynėse. Tačiau po techninių pražangų, svečių komanda susiėmė, pradėjo aktyviau žaisti gynyboje, kas leido sumažinti persvarą. Po trečiojo kėlinuko rezultatas buvo 55:47.

Ketvirtajame rungtynių kėlinuke ir toliau vyko kieta vyriška kova. Kad ir kaip rungtynių pabaigoje svečių krepšininkai stengėsi mažinti atsilikimą, „Kauno savivaldybė & Policija“ komanda atlaikė svečių spaudimą ir iškovojo pergalę rezultatu 66:62. Ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo lygus 1:1.

Kauno savivaldybė & Policija: Tadas Ališauskas – 19 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Martynas Balkus – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Gintautas Eirošius – 11 tšk.

Korys: Paulius Valentukonis – 20 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Dainius Balkus – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Laimonas Zvegas – 10 tšk.

Po pergalės nugalėtojų treneris R.Miladauskas buvo labai iškalbus ir pakomentavo 3 dalykus: „pirma dalis – apie garbę. Po praėjusių rungtynių jų žaidžiantis treneris minėjo, kad mes esame negarbinga komanda ir mums apskritai ne vieta šioje lygoje, aš norėčiau, aišku, priminti, kad mes 2 kartus atidėdinėjom rungtynes dėl priešininkų komandų problemų. Aišku, ne tam žmogui kalbėti apie garbę, kuris likus penkiom sekundėm ir varžovams visiškai nesiginant, varosi kamuolį ir meta iš eilutės 2 taškus. Tai tikrai nevertėtų apie garbę kalbėti. Antra dalis – apie šias rungtynes – šiose rungtynėse susirinko pilnas starto penketas ir tada jau pasirodė tas tikras komandos pajėgumas. Trečia dalis – apie baimę. Varžovai labai stengėsi išvengti mūsų, stengėsi kažkokius užkulisinius žaidimus žaisti. Labai keista, kai pirma sezono komanda bijo atkrintamosiose aštuntos. Taip pat norėčiau paprognozuoti, kad varžovas, kuris viso sezono metu neturėjo namų salės, dabar stengsis kovoti, kad lemiamas trečias rungtynes žaistų kažkokioj mistinėj jų salėj. Labai įdomu,ar pirma komanda bijos aštuntos, ar ne, nes pagal nuostatus, komanda, kuri turi FIBA standartus atitinkančią namų salę, turi pranašumą. Tai tiek apie baimes“.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zemsius2015 balandžio 13 d., 14:53 val.
Miladauskai, jus turit FIBA standartus atitinkancia sale? Galvojau pries snekedami, rimti zmones, pasiskaito, pasiziuri tuos standartus... Nu iki kito sezono paruosk savo sale bent pagal FIBA standartu 2.4.5 punkta, tada galesi pradet vadovaut, kam kur zaisti.. O kol neturite FIBA standartu atitinkancios sales, neturite jokios teises rinktis sales, budami zemiau, po reguliaraus sezono.
„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvai nugalėjo „Remza“ penketuką (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno savivaldybės & Policijos“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)