Remza vs Šilainiai (91:105)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 23 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Fantastiškas Mariaus Šumlinsko pasirodymas nepadėjo laimėti „Remzai“

2014 gruodžio 23 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 929

Gruodžio 23 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "Remza" (šeimininkai) ir "Šilainiai" (svečiai). Nors "Remza" susirinko vos šešiese, tačiau komandos lyderiu tapęs M.Šumlinskas komandai leido ilgą laiką kovoti taškas į tašką su varžovais (aukštaūgis pasižymėjo net 44 taiškais ir 17 atkovotų kamuolių), tačiau "Šilainiai" rado savų kozirių. Komandinis žaidimas svečiams leido atlikti net 39 rezultatyvius perdavimus, pasiekti saugų pranašumą ir laimėti rezultatu 91:105.

Jau rungtynių pradžioje abi komandos ėmė žaisti labai rezultatyviai, dominavo greitas, praktiškai vien puolimu paremtas krepšinis. Netrukus ėmė ryškėti svečių pranašumas, kurie puikiai išnaudojo varžovų klaidas, bei greitų atakų dėka pasiekė 10 taškų pranašumą. Vis tik "Remza" laiku padarė reikiamas išvadas, bei nepastebimai rezultatas tapo lygus. Nuo to momento abi komandos ėmė žaisti labai banguotai, tai viena, tai kita pusė vis nutoldavo, bet lygiai taip pat greit viskas pasikeisdavo. Prasidedant ilgajai pertraukai nedideliu pranašumu pirmavo "Šilainiai" 50:55.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vėl vyko labai permainingai, bet po truputį svečių žaidime atsirado stabilumas. Daugybė rezultatyvių perdavimų ir vis atsirandantis naujas lyderis leido "Šilainiams" nutolti, bei išlaikyti dviženklį pranašumą savo pusėje. "Remza" ėmė žaisti skubotai, komanda vis dažniau apeliavo į rungtynių teisėjus ir tik M. Šumlinsko puikus žaidimas leido atsilaikyti. Tačiau skirtumas netrukus dar labiau išaugo ir priartėjo prie 20 taškų ribos. Rungtynių likimas tapo aiškus. "Remzai" pavyko šiek tiek priartėti, bet perlaužti rungtynių eigos nebuvo jokių vilčių. "Šilainiai" laimėjo rezultatu 91:105.

Nugalėtojų komanda po rungtynių teigė, kad po ilgosios pertraukos pavyko susikoncentruoti, o kaip niekad rezultatyvus ir komandinis žaidimas leido laimėti.

Remza: Marius Šumlinskas – 44 tšk. (17 atk. kam., 8 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 20 tšk. (10 atk. kam., 12 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Darius Dzimidavičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

Šilainiai: Marius Dimša – 24 tšk. (12 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 23 tšk. (12 rezult. perd.), Ričardas Stirbys – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Nerijus Urbanavičius – 15 tšk.

„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvai nugalėjo „Remza“ penketuką (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:39 val.)„ACME grupė“ po atkaklios kovos įveikė „Remza“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)Rungtynių pradžioje strigę „Šernai“ sugebėjo atsigauti ir, pasipildžius pajėgoms, įveikti „Šilainius“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:20 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)