Korys vs SK „Vertigo“ (63:56)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 26 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Korys“ po atkaklios kovos žengė žingsnį finalo link

2015 balandžio 26 d., Sekmadienis, 22:41 val., peržiūros: 1311

Balandžio 26-ąją dieną, sekmadienį, „Kauno energijos“ salėje įvyko pirmosios „30+“ lygos „Vaigoros“ pirmenybių pusfinalio serijos rungtynės tarp namuose žaidusių „Korio“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios SK „Vertigo“ ekipos.

Pirmosios dvikovos minutės abiems ekipoms klostėsi gana sunkiai ir kurį laiką nė vienas metimas neskrodė krepšio tinklelio. Pirmuosius taškus, sužaidus 4,5 minutės pelnė A.Dervinskas, po šio krepšininko tritaškio rezultatas tapo 0:5. Įpusėjus ketvirčiui „Korio“ taškų sąskaitą atidarė neseniai nuo suolo pakilęs L.Karalius (2:5), o pralaužus ledus aikštės šeimininkai tapo kur kas aktyvesni puolime. 8 taškus be atsako surinkęs „Korys“ persvėrė rezultatą savo naudai (10:7), tačiau kėlinio finiše prabudo ir svečiai. Paskutinę pirmojo ketvirčio atkarpą SK „Vertigo“ laimėjo rezultatu 1:8, susigrąžino persvarą savo pusėn ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 11:15.

Antrojo kėlinio pradžioje 4 taškus paeiliui surinko K.Žižys ir padvigubino savo komandos atotrūkį (11:19), o po V.Nemeikšos tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 9 taškų (13:22). Prabudę „Korio“ krepšininkai pjovė atsilikimą iki 4 taškų (18:22), tačiau permaininga kova tęsėsi toliau ir kėlinio viduryje dar vieną sėkmingą atkarpą sužausi SK „Vertigo“ ekipa, susigrąžino 9 taškų pranašumą (20:29). Antroje kėlinio pusėje po truputį į savo vėžias stojantis „Korys“ iniciavo spurtą 8:0, po kurio svečių komandai beliko minimali persvara (28:29). Nors A.Dervinsko blykstelėjimas puolime atstatė 6 taškų skirtumą (28:34), bet paskutinis žodis pirmoje susitikimo pusėje priklausė „Koriui“, kuris sumažino nuostolius iki 2 taškų ir įpusėjus mačui rezultatas buvo 32:34.

Po didžiosios pertraukos P.Valentukonis atstatė pusiausvyrą (34:34), bet į tai K.Žižys atsakė 5 taškais ir vėl nusvėrė rungtynių svarstykles SK „Vertigo“ pusėn (34:39). Vis dėlto vėliau svečių puolimas ėmė buksuoti ir kurį laiką buvo nevaisingas. Pramesti visi metimai iš žaidimo ir visi 4 baudų metimai paraližavo SK „Vertigo“ puolimą ir tuo netruko pasinaudoti varžovai. Varžovų tylos minutes „Korys“ išnaudojo pakankamai turiningai, surinko 11 taškų be atsako ir ilgainiui pakreipė viską sau naudinga linkme (45:39). Per likusį laiką svečiai dar suspėjo pjauti deficitą perpus ir po trijų kėlinių ekipas skyrė 3 taškai – 47:44.

Sėkmingiau ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Koriui“, kuris netrukus susigrąžino 6 taškų persvarą (50:44). Nors SK „Vertigo“ netrukus taip pat prabilo, bet rezultatyvios priešininkų atakos neleido šiai komandai priartėti, vyko atkakli kova taškas į tašką ir aikštės šeimininkai išlaikė šiokį tokį pranašumą savo pusėje visą ketvirtąjį kėlinį. Likus žaisti 47 sekundes, A.Dervinskas sumažino savo ekipos atsilikimą iki 5 taškų ir pamėgino prikelti intrigą (59:54), tačiau rungtynių tiesiojoje „Korys“ neleido suabejoti savo pranašumu ir šventė sunkią pergalę rezultatu 63:56.

Gediminas Smuikys („Korys“):

Ganėtinai sunkios ir klampios rungtynės buvo. Šiandieniniai varžovai pakankamai pajėgūs ir šiandien neketino nusileisti. Kas padėjo pabaigoje?

„Pataikėm pabaigoje kelis svarbius metimus ir persvėrėm rezultatą. Apsigynėm irgi pakankamai neblogai. Sklandžiai keitėmės ginamaisiais. Vistiek manau, kad sužaidėm prastokai. Kelios smulkmenos būtų leidusios laimėti didesniu skirtumu. Pavyzdžiui, jei būtume taikliau metę baudų metimus. Šiandien dar ne visi žaidėjai buvo, tai kitą sekmadienį galbūt bus geriau.“

Žilvinas Stašaitis (SK „Vertigo“):

Atkakliai rungtyniavote ir net sakyčiau, kad didžiąją dalį laiko pirmavot. Kas pasikeitė susitikimo pabaigoje? Ko pritrūko?

„Jėgų pritrūko. Buvo labai geros rungtynės. Varžovai – tvirti vyrai, todėl buvo toks kovingas, vyriškas krepšinis. Po trijų kėlinių sakėm, kad laimės tie, kurie išsaugojo daugiau jėgų. Panašu, kad priešininkai pabaigoje tų jėgų išsaugojo daugiau. Be to ketvirtame kėlinyje pradėjo šiek tiek individualiai žaisti. Tris kėlinius žaidėm komandiškai, o ketvirtame atsirado vienas ar kitas lyderis. Būtų pasisekę, tai gal ir būtų viskas gerai, bet nepasisekė. Daug baudų prametėm. Berods apie 10 metimų prametėm (9/16 – aut. p.), o su tokia komanda žaidžiant, pramesti tiek metimų yra didelė prabanga. Manome, kad kitose rungtynėse bus geriau.“

„Korį“ į pergalę vedė P.Valentukonis (18 tšk., 10 atk. k., 3 bl., 5 išpr. pr.), L.Zvegas (17 tšk., 8 atk. k., 3 bl., 6 išpr. pr.), D.Balkus (10 tšk., 6 išpr. pr.), L.Karalius (7 tšk.), N.Paulauskas (5 tšk., 10 rez. p.), G.Smuikys (4 tšk.) ir S.Skruodys (2 tšk.).

SK „Vertigo“ gretose pasižymėjo A.Dervinskas (12 tšk.), K.Žižys (11 tšk., 6 atk. k.), R.Buckus 9 tšk., 7 atk. k.), Š.Kenstavičius (9 tšk., 5 išpr. pr.), V.Nemeikša (6 tšk.), Ž.Stašaitis (5 tšk.) ir G.Vasiliauskas (4 tšk., 10 atk. k., 5 rez. p.).

Antrosios serijos rungtynės vyks gegužės 3-ąją dieną, sekmadienį, 16:40 val., Jachtklubo salėje. Šios serijos nugalėtojai finale susigrums su „Makroflex“. Pralaimėjusių laukia bronzinis mūšis su „Šernais“.

„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:08 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Korys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 07:02 val.)„Korys“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 01:02 val.)„Korys“ užtikrintai keliauja į finalą (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 00:20 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Korys“ palaužė SK „Vertigo“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)