Šernai vs Makroflex (71:90)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 20 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą

2015 balandžio 20 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 1206

Balandžio 20 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Vaigoros“ pirmenybių antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Šernai“ priemė svečius „Makroflex“. Pirmas pusfinalio rungtynes rezultatu 77:62 buvo laimėję „Makroflex“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 3:0 laimėjo „Šernai“ (5:2). Penktą minutę „Makroflex“ pasivijo varžovus (5:5). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos svečiai pirmavo rezultatu 7:11. Likusį laiką „Šernai“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė devynis taškus (16:11).

Antrą kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo svečiai (16:14). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Šernai“ (20:14). Ketvirtą minutę „Makroflex“ sumažino „Šernų“ persvarą iki dviejų taškų (20:18). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (28:27). Aštuntą minutę baudų metimais „Šernai“ padidino pranašumą iki penkių taškų (32:27). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms „Šernai“ turėjo penkių taškų persvarą (38:33).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (42:37). Trečią minutę du iš eilės tritaškius pataikė D.Milaknis (44:43). Penktą minutę „Makroflex“ pasivijo varžovus (46:46), bet netrukus tritaškį pataikė P.Atkočiūnas (49:46). Po šio metimo „Šernų“ puolimas užstrigo, o „Makroflex“ pelnė devynis taškus be atsako (49:55). Aštuntą minutę varžovų spurtą nutraukė „Šernai“ (51:55). Netrukus dar vienas jų metimas pasiekė tikslą (54:55). Visgi ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „Makroflex“, padidinę savo pranašumą iki šešių taškų (54:60).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė šeši taškai (59:65). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Makroflex“ (59:72). Svečių persvara pamažu augo, o baigiantis septintai minutei padidėjo iki 19 taškų (63:82). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Makroflex“ išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 71:90.

“Makroflex“ iškovojo antrą pergalę serijoje iki dviejų pergalių ir pateko į finalą. Jų varžovais bus „Korys“ arba SK „Vertigo“.

„Makroflex“ treneris Tadas Litinskas: „Varžovams sunkiai sekėsi įveikti mūsų zoninę gynybą. Aktyviai atsistojome gintis zona, o varžovai truputi pasimetė prieš mūsų zoninę gynybą. Trečio kėlinio pradžioje pataikėme tritaškius D.Milaknis, A.Knezys pataikė. Tai ir lėmė pergalę, o jie patys nepataikė.“ Paklaustas, kam buvo labiau parankesnės agresyvios rungtynės su daug pražangų, treneris atsakė: „Varžovams manau buvo parankesnis toks lėtesnis, agresyvesnis žaidimas. Dėl to po dviejų kėlinių rezultatas buvo apylygis. Mums parankesnis žaidimas buvo bėgti, greičiau užpulti. Įklampino pradžioje varžovai mus į savo žaidimą, o vėliau mes atsilaisvinome, pataikėme tritaškius.“ Paklaustas, ką galvoja apie finalo varžybas, treneris atsakė: „Finalas yra finalas, vienos varžybos. 50 ant 50 galimybės laimėti sunku pasakyt kaip bus. Kovosime, stengsimės, kaip bus tą dieną žiūrėsime.“

Šernai: Skirmantas Staniulis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Čibirka – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Juchnevičius – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Paulius Atkočiūnas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Makroflex: Andrius Matuzevičius – 22 tšk. (10 rezult. perd.), Martynas Motiejaitis – 17 tšk., Andrius Knezys – 15 tšk., Deividas Milaknis – 14 tšk., Donatas Rimkevičius – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Remzos“ krepšininkus (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:59 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)