SK „Vertigo“ vs Korys (47:65)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 gegužės 03 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Korys“ užtikrintai keliauja į finalą

2015 gegužės 04 d., Pirmadienis, 00:20 val., peržiūros: 1406

Sekmadienį, gegužės 3 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „30+“ lygos pusfinalio varžybos tarp vietos SK „Vertigo“ ir svečių „Korio“. Pirmąjį pusfinalio susitikimą po atkaklios kovos laimėjo „Korio“ ekipa, kuri šiandien iškovojo kur kas lengvesnę pergalę bei pateko į „30+“ lygos finalą. Nors svečiai visų rungtynių metu pirmavo, tačiau neišvengė šiokių tokių duobių. Puikiai sužaista trečiojo kėlinio pabaiga bei ketvirtojo kėlinio pradžia leido „Koriui“ džiaugtis įtikinamu pranašumu ir galiausiai – pergale.

Pirmąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo „Korio“ ekipa, kuri spurtavo 10:2. Vėliau jų puolimas kiek priblėso ir tuo pasinaudojo šeimininkai, kurie sumažino atsilikimą perpus. Visgi, tuomet šešis taškus paeiliui pelnė svečiai ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgavo dviženklį pranašumą – 13:23. Antrąjį kėlinį „Vertigo“ pradėjo pelnydami penkis taškus be atsako, bet tuomet 12:0 atkarpą surezgė „Korys“ ir įgavo jau 17 taškų atotrūkį. Visgi, pirmąją rungtynių pusę sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie pelnė 10 taškų be atsako ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo septynių taškų deficitą – 28:35.

Didžiąją trečiojo kėlinio dalį komandos žaidė gan nerezultatyviai ir apylygiai. „Korio“ ekipa vis bandydavo nutolti nuo savo varžovų, bet jie to padaryti neleido, o tuo pačiu skirtumas laikėsi gan panašus. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Koriui“ kiek pavyko atitrūkti. Jie spurtavo 8:2 ir po trečiojo kėlinio turėjo dvylikos taškų pranašumą – 38:50. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo dar viena sėkminga atkarpa – šįkart 10:3 ir įgavo jau 19 taškų pranašumą bei paklojo pamatus pergalei. Likusį rungtynių laiką komandos žaidė itin nerezultatyviai, tačiau tai jau didelio skirtumo nedarė. „Korys“ iškovojo pergalę rezultatu 47:65 ir pateko į „30+“ lygos finalą.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 19 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 10 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Narbutas – 10 tšk.

Korys: Dainius Balkus – 20 tšk. (11 išpr. praž.), Saulius Skruodys – 16 tšk., Paulius Valentukonis – 13 tšk. (13 atk. kam.)

G.Smuikys („Korys“):
„Galbūt mums jėgų liko truputį daugiau. Nors varžovų buvo daugiau, bet jie jau labai pavargę atrodė. Pataikėm šiandien neblogai tritaškius. Praeitose varžybose pataikėm tik vieną tritaškį, o šiandien jau normaliai. Manau, kad tie tritaškiai mums labai pagelbėjo šiandien“.

„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Korys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 07:02 val.)„Korys“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 01:02 val.)„Korys“ po atkaklios kovos žengė žingsnį finalo link (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 06:54 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)SK „Vertigo“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 21:18 val.)