RBnuoma - IVnet vs Šernai (50:40)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyvios rungtynės baigėsi „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos pergale

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 980

Kovo 2 dieną, 19:10 val., Kauno Kolegijos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "RBnuoma – IVnet" (šeimininkai) ir "Šernai" (svečiai). Rungtynės buvo labai nerezultatyvios, abi komandos sunkiai rinko taškus, dominavo kietas, kontaktinis žaidimas. Vis tik svarbiausiais momentais tiksliau sužaidė "RBnuoma – IVnet" krepšininkai, kuriems pavyko nutolti ir išlaikyti pranašumą savo pusėje. Susitikimas baigėsi rezultatu 50:40.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana rezultatyviai, krepšininkai nevengė kontaktinio krepšinio, o žaidimas vyko ties pražangos riba. Nei vienai ekipai taip ir nepavyko pasiekti nors kiek ženklesnio pranašumo ir rungtynės vyko taškas į tašką iki pat antrojo kėlinuko. Vis tik tuo metu "Šernų" puolimas sustojo. Nors geru puolimu tikrai negalėjo pasigirti ir "RBnuoma – IVnet" žaidėjai, bet jų pranašumas nepastebimai išaugo, kol pasiekė gana solidžią – 9 taškų ribą. O ilgoji pertrauka prasidėjo "RBnuoma – IVnet" ekipai pirmaujant rezultatu 32:23.

Po ilgosios pertraukos didelių pasikeitimų neįvyko. Dabar abi ekipos žaidė nerezultatyviai, ypač prastai žaidėjai atakavo iš dvitaškio zonos. Aišku, dėl kamuolių kovoti teko vos ne po kiekvieno metimo, tad žaidėjai ne kartą griuvo ir vos ne po kiekvieno epizodo reikalavo pražangų. Tačiau teisėjai leido kietą kovą ir žaidėjams savo pranašumą teko įrodinėti ne tik fizine jėga. Rungtynės artėjo į pabaigą, o turimas maždaug 10 taškų pranašumas leido užtikrintai jaustis "RBnuoma – IVnet" žaidėjams. "Šernai" ketvirtojo kėlinuko metu paskutinį kartą pamėgino perlaužti rungtynių eigą, bet metimai skriejo pro šalį ir taip pranyko paskutinės jų viltys. "RBnuoma – IVnet" sužaidė užtikrintai ir laimėjo rungtynes rezultatu 50:40.

Vygantas Kasperavičius ("RBnuoma – IVnet"):

"šiandien teko su varžovais pakovoti kietai, bet mums pavyko pasistumdyti su 3 dideliais "Šernais" po krepšiais ir laimėjom".

RBnuoma – IVnet: Mantas Kleiza – 21 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Šunokas – 15 tšk., Gražvydas Davidavičius – 6 tšk. (13 atk. kam.)

Šernai: Paulius Juchnevičius – 17 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rytis Vaičys – 8 tšk., Egidijus Plenta – 6 tšk. (13 atk. kam.)

Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:37 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)„SK „Vertigo““ antrąjį kartą įveikia „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)