SK „Vertigo“ vs RBnuoma - IVnet (77:61)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„SK „Vertigo““ antrąjį kartą įveikia „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą.

2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 20:42 val., peržiūros: 970

Šių metų gruodžio 21 dieną, sekmadienį, Jachtklubo salėje, susitiko 30+ lygos, „Sport turas“ pirmenybių komandos „SK „Vertigo““ (šeimininkai) ir „RBnuoma ‒ IVnet“ (svečiai). Šis dviejų komandų susitikimas reguleriajame sezone buvo jau antrasis. Visas rungtynes pirmavusi „SK „Vertigo““ ekipa įveikė varžovus rezultatu 77:61.

Pirmas ketvirtis prasidėjo „SK „Vertigo““ komandos nedideliu spurtu 6:0. Įpusėjus ketvirčiui ir nerandant svečiams savojo žaidimo, komandas jau skyrė dviženklis skirtumas 16:4 „SK „Vertigo““ komandos naudai. Tačiau nenuleidę rankų ir neleidę atitrūkti varžovams „RBnuoma ‒ IVnet“ komanda sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 22:16 šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių keturiais taškais be atsako, tačiau vėl gi sužaidus pusę ketvirčio šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą 33:22. „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa per likusį laiką sumažino rezultatą iki vienženklio ir po dviejų kėlinių rezultatu 42:34 pirmavo „SK „Vertigo““ komanda.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo dar labiau padidinti savąjį skirtumą ir likus žaisti kelias minutes trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė 17 taškų.Tačiau 2 tritaškius iš eilės įmetę svečiai užbaigė kėlinį atsilikdami 11 taškų skirtumu 46:57.

Ketvirtame ketvirtyje tendencijos nesikeitė ir šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 77:61.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 17 tšk., Kęstutis Žižys – 16 tšk. (11 atk. kam.), Aurimas Dervinskas – 16 tšk. (9 rezult. perd.)

RBnuoma – IVnet: Gražvydas Davidavičius – 22 tšk., Tomas Kavaliauskas – 21 tšk. (13 atk. kam.), Mantas Kleiza – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

Po rungtynių šeimininkų komandos atstovas sakė: Stiprus varžovas. ką parodė prieš tai jau buvusios rungtynės. Stengėmės nuo pat pradžių kovoti, gerai pavyko pristabdyti varžovų lyderius, neblogai užpulti. Tai mums ir leido įveikti priešininkus.

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:37 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)Įspūdingai atsitiesę „Remzos“ krepšininkai palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:39 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos pergale (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:34 val.)SK „Vertigo“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 21:18 val.)SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)