Šernai vs ACME grupė (79:64)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puikus pirmasis kėlinys atvedė „Šernų“ ekipą į lengvą pergalę prieš „Acme grupę“

2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 00:12 val., peržiūros: 1093

Lapkričio 23 dieną, 20h, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Šernai" (šeimininkai) ir "ACME grupė" ekipų. Jau rungtynėms prasidėjus, "Šernai" nieko nelaukę išsiveržė į priekį. Pirmąją kėlinio pusę sužaidę stulbinančiu spurtu (19-5), šeimininkai jau galėjo džiaugtis dviženkle persvara. Toliau varžybos vyko gana apylygiai, tačiau šeimininkai kiekvieną kėlinuką, vistiek atrodė šiek tiek geriau. Nors svečiams ir pavyko geriau sužaisti ketvirtąjį kėlinuką, tačiau jau buvo per vėlu. "Šernai" iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (79 – 64)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo stipriu šeimininkų spurtu (19-5). Iškart pastatę svečius į besivejančių poziciją, "Šernai" jau nuo pirmų minučių galėjo jaustis kiek ramiau. Antroji kėlinio pusė vyko gana apylygiai. "Acme grupė" pradėjo sumesti savo metimus ir šiek tiek geriau gintis. Tačiau jų žaidimas smarkiai nepranoko "Šernų", todėl skirtumo sumažinti jiems praktiškai nepavyko. Pirmasis kėlinukas pasibaigė (31 – 16) šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinukas buvo tikras košmaras abejoms komandoms. Nors žaidimas buvo toli gražu ne lėtas, tačiau tiek šeimininkams, tiek svečiams krepšys buvo tari užrištas. "Šernai" pataikė vos 4 metimus iš 23, o svečiai vos 2 iš 17. Taigi nors šeimininkai į krepšį metė tragiškai, šį kėlinuką jie laimėjo rezultatu (11-6) ir ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (42 – 22)

Po ilgosios pertraukos, aikštelėje žaidimas kiek atsigavo. Abejoms komandoms metimai krito kiek geriau. Šiame ketvirtyje abi komandos grūmėsi tarsi lygi su lygia. Žinoma, šeimininkams tai buvo tik į naudą, nes jie pirmavo 20 taškų skirtumu. Pasibaigus šiam kėlinukui rezultatas buvo (59 – 37)

Paskutinis kėlinukas tebebuvo tik formalumas. Ir aikštelėje tas labai puikiai matėsi. Atakos buvo žymiai lėtesnės, o gynyba kur kas prastesnė, tiek šeimininkų tiek svečių aikštelės pusėse. Šiame ketvirtyje, abi komandos metė didesniu nei 50% taiklumu. Šį kėlinuką geriau sužaidė "ACME grupė. Tačiau 7 taškais laimėtas kėlinukas buvo toli gražu nepakankama, jog išplėšti pergalę. "Šernai" laimėjo šias varžybas rezultatu (79 – 64)

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 26 tšk., Saulius Vėdaras – 19 tšk., Paulius Juchnevičius – 9 tšk. (14 atk. kam., 9 rezult. perd.)

ACME grupė: Paulius Katkevičius – 28 tšk. (11 atk. kam.), Marius Kazickas – 14 tšk. (15 atk. kam.), Audrius Kmita – 9 tšk.

"Šernų" komandos žaidėjas Edgaras Bencevičius

"Žaidėm stengėmės, varžovai gal kiek silpnesni jautėsi. Padarėm skirtumą ir laimėjom"

„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)Puikiai startavę „Šernai“ išsaugojo pranašumą ir sugebėjo iškovoti pirmą pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:18 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Šernai“ po atkaklios ir permainingos kovos pranoko „Šilainius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:12 val.)Visas rungtynes pirmavusi „ACME grupė“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo pranašumą prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:21 val.)Rungtynių pradžioje strigę „Šernai“ sugebėjo atsigauti ir, pasipildžius pajėgoms, įveikti „Šilainius“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:20 val.)