Makroflex vs Šilainiai (78:48)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą.

2015 kovo 03 d., Antradienis, 23:32 val., peržiūros: 922

Antradienį, kovo 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Makroflex" ir "Šilainių" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Makroflex" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (16:10). Antrame kėlinyje "Šilainių" ekipai pavyko persverti rezultatą ir po dviejų kėlinių priekyje jau buvo svečiai – (26:29). Antroje rungtynių dalyje šeimininkai visiškai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, laimėjo abu kėlinius užtikrintai ir rungtynės baigėsi rezultatu – (78:48).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Šilainių" ekipos žaidėjo M. Dimšos tolimu metimu, po kurio "Makroflex" ekipa atsakė dviem dvitaškiais metimais ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (4:3). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus, šeimininkams pavyko dar vienu tašku atitolti – (8:6). Visgi antroje kėlinio dalyje "Šilainių" ekipai toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (8:4) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:10).

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes sugebėjo sumažinti skirtumą per pusę – (20:17). Sužaidus dar porą minučių ir kėliniui įpusėjus "Šilainiams" pavyko išlyginti rezultatą – (20:20). Sužaidus dar kelias minutes svečiai įsiveržė į priekį ir užbaigė kėlinį turėdami 3 taškų persvarą – (26:29).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Makroflex" komandos 5 pelnytais taškais, po kurių pirmaujanti komanda pasikeitė. Sužaidus dar 2 minutes pirmaujanti komanda apsikeitė po kartą ir kėliniui įpusėjus priekyje buvo svečiai – (35:36). Antroje rungtynių dalyje viskas pasikeitė negrįžtamai. Svečiai pralošė atkarpą – (15:4) ir po trijų kėlinių priekyje buvo "Makroflex" – (50:40).

Ketvirtame kėlinyje svečių ekipai išseko jėgos. Visas rungtynes be keitimo žaidę "Šilainiai" ėmė klysti, tuo pasinaudoję šeimininkai tik didino atsilikimą. Paskutinį kėlinį laimėję "Makroflex" – (28:8) padidino skirtumą iki 30 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (78:48).

Po laimėtų rungtynių "Makroflex" komandos treneris kalbėjo: "Apsimiegoję du kėlinius žaidėm, galvojome, kad bus lengviau. Varžovai pirmus du kėlinius įvėlė mus į savo žaidimą, paskui pradėjome greičiau žaisti, apsigynėme, kelis tolimus metimus įmetėm tas ir lėmė mūsų pergalę."

Makroflex: Andrius Matuzevičius – 26 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Knezys – 20 tšk., Nerijus Dirsė – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Šilainiai: Vitoldas Kapočius – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Vidmantas Keršpila – 11 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Kivyta – 9 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Šilainiai“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Acme“ pasipriešinimą. (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 12:43 val.)„Šernai“ po atkaklios ir permainingos kovos pranoko „Šilainius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)