Korys vs Šilainiai (84:56)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“

2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 956

Pirmadienį (01.19) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "30+" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Korys" (šeimininkai) ir svečiai - "Šilainiai". Nors po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 8 taškai, tačiau trečiajame kėlinyje spurtavę ir didžiulį pranašumą susikrovę, "Korio" krepšininkai laimėjo rungtynes – 84:56 (19:9, 16:18, 28:10, 21:19).

Rungtynes eriau pradėjo "Korys" išsiveržęs į priekį (9:4). "Šilainiams" pralaimint kovą po krepšiais skirtumas tik didėjo ir pasiekė 13 taškų ribą (19:6). Kėlinuko pabaigoje A.Nausėda smeigė tritaškį ir sumažino skirtumą iki dešimties – 19:9.

Antrrojo kėlinio pradžioje skirtumas laikėsi ties 10-12 taškų, tačiau kėlinuko antroje pusėje "Šilainiai" sugebėjo priartėti iki aštuonių taškų (33:25). Likus žaisti kėlias minutes, komandos apsikeitė po du taškaus ir skirtumas išliko toks pats – 35:27.

Būtent iškart po ilgosios pertraukos "Korys" susikrovė lemiama pranašumą ir perlaužė rungtynes. Laimėję atkarpą (20:2) ir padidino skirtumą iki 26 taškų (55:29). Negelbėjo nei "time-out", nei Juknio riksmai, viskas ką pavyko padaryti, tai tik sustabdyti skirtumo augimą. Supratęs, kad nieko šiandien "Šilainiai" jau nebenuveiks, į aikštelę išejo ir komandos treneris, L.Juknys. Po trijų kėlinių "Korys" pirmavo tais pačiais 62 taškais – 63:37.

Ketvirtajame kėlinyje "Šilainiai" buvo priartėję iki 20 taškų (73:53), tačiau per likusį laiką tepelnė tris taškus, o patys praleido 11. Galutinis rungtynių rezultatas – 84:56, lengva "Korio" pergalė antroje rungtynių dalyje.

Korys: Dainius Balkus – 22 tšk., Paulius Valentukonis – 18 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laimonas Zvegas – 14 tšk., Laimutis Petraitis – 10 tšk.

Šilainiai: Artūras Nausėda – 22 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vaidas Dambauskas – 10 tšk., Julius Svirka – 8 tšk.

„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Šilainiai“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Acme“ pasipriešinimą. (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 12:43 val.)„RB Nuoma ‒ IV NET“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 06:54 val.)„Šernai“ po atkaklios ir permainingos kovos pranoko „Šilainius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:12 val.)