Makroflex vs RBnuoma - IVnet (67:64)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 17:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

E.Bacevičiaus tritaškis paskutinę rungtynių sekundę išplėšė pergalę „Makroflex“ ekipai

2015 sausio 06 d., Antradienis, 20:04 val., peržiūros: 924

Sausio 6 dieną, 17:45 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "Makroflex" (šeimininkai) ir "RBnuoma – IVnet" (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, abi komandos stengėsi iš visų jėgų nors žaidimas ir nebuvo itin rezultatyvus. Kaip ir buvo galima tikėtis intriga išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos, o likus žaisti 14 sekundžių rezultatas tapo lygus. Kamuolys buvo šeimininkų rankose, kurių paskutinė ataka užstrigo ir E.Bacevičius atliko priverstinį metimą nuo tritaškio linijos per aukštai iškeltas varžovų rankas. Po metimo visa "Makroflex" komanda pašoko į orą – tritaškis buvo tikslus. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:64.

Rungtynės prasidėjo komandoms keičiantis netaikliais metimais bei klaidomis. Vis tik po keleto tylos minučių žaidėjai pagaliau įsivažiavo ir dabar buvo galima stebėti atkaklų ir kovingą žaidimą. Skirtumas ilgą laiką išsilaikė lygus, bet netrukus ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas, kurie kelis kartus pataikė iš toli bei nutolo. Tiesa, skirtumas buvo labai nedidelis, tad netrukus vėl buvo galima stebėti kovą taškas į tašką. Iki pat ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko, o "RBnuoma – IVnet" krepšininkai buvo priekyje rezultatu 31:33.

Vėliau žaidimas vėl vyko labai atkakliai, o komandos ir toliau nedemonstravo didelio rezultatyvumo. "Makroflex" komandai pagaliau pavyko išnaudoti savo snaiperius, nors ir svečiai šį vakarą neblogai pataikė iš toli. Laikas bėgo, o nei viena komanda nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos, tad viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Lemiamų atakų serijoje abi pusės atakavo užtikrintai, o protingai panaudotos pertraukėlės leido žaisti be klaidų. Vis tik paskutinė ataka priklausė šeimininkams, kurie turėjo 14 sekundžių. "RBnuoma – IVnet" krepšininkai buvo pasiruošę, o "Makroflex" ataka užstrigo. Likus žaisti vos kelias sekundes E.Bacevičius gavo kamuolį ir paleido sudėtingą tritaškį metimą. Metimas buvo tikslus. "Makroflex" surado savo didvyrį ir laimėjo susitikimą rezultatu 67:64.

Makroflex: Justinas Leitanas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Milaknis – 15 tšk., Andrius Knezys – 14 tšk., Andrius Matuzevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

RBnuoma – IVnet: Jonas Janickas – 13 tšk., Mantas Kleiza – 13 tšk., Gražvydas Davidavičius – 9 tšk. (20 atk. kam.)

Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „Makroflex“ krepšininkai (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 20:24 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)Gausiau susirinkusi „Makroflex“ ekipa pasiekė pergalę. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:41 val.)SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)Makroflex paskutines grupes rungtynes užbaigė pergalę. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)Puikiai startavę „Šernai“ išsaugojo pranašumą ir sugebėjo iškovoti pirmą pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)