SK „Vertigo“ vs Makroflex (71:72)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje nusileido „Makroflex“

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 857

Sekmadienį (02.01), Jachtklubo sporto salėje įvyko "30+" lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – SK "Vertigo" (7-5) ir "
Makroflex" (5-5). Po įtemptos kovos sunkią pergalę išplėšė "Makroflex" – 71:72 (12:17, 24:17, 23:22, 12:16).

Rungtynes prasidėjo apyligiu žaidimu ir nei viena komanda pernelyg neskubėjo nutolti. Vis tik kėlinuko pabaigoje "Makroflex" laimėjo atkarpą (0:7), persvėrė rezultatą ir įgijo penkių taškų persvarą – 12:17.

Antrajame kėlinyje "Makroflex" sunkiai didino pranašumą, net pataikiusi du tritaškius (17:25). K.Žižio vedami SK "Vertigo" krepšininkai pradėjo vytis varžovus ir laimėję sausą atkarpą sumažino skirtumą iki minimumo (24:25). Svečiai buvo padidinę skirtumą iki keturių taškų, tačiau dar viena sėkminga atkarpa leido laimėti kėlinį šeimininkams – 36:34.

Po ilgosios pertraukos "Makroflex" iškart šovė du tritaškius metimus į krepšį ir vėl susigrąžino persvarą (36:40). Visgi SK "Vertigo" atsakė aštuoniais taškais iš eilės ir vėl pakeitė eigą (44:40). Toks apsikeitimas įvyko dar du kartus (44:47), (50:47), kol galu gale SK "Vertigo" iki kėlinio pabaigos sugebėjo išlaikyti trapią persvarą – 59:56.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu (7:0) ir pirmą kartą padidino skirtumą iki dviženklio (66:56). Visgi "Makroflex" supratę, jog tai gali būti paskutinis jų pasispardymas emėsi veiksmų laimėjo atkarpą (0:8) ir banguotoje dvikovoje vėl grįžo intriga – 66:64. SK "Vertigo" likus žaisti kelias minutes buvo padidinę pranašumą iki keturių taškų (70:66), tačiau taiklus visas rungtynes tylėjusio A.Knezio tritaškis sumažino skirtumą iki minimumo (70:69). Abi komandos vėliau stojo prie baudos metimų linijos ir pataikė vos po vieną baudos metimą, todėl skirtumą nepasikeitė. Šeimininkai nesėkmingos atakos metu, paliko varžovams pilną ataką ir A.Knezys prasiveržimu pelnė du sudėtingus taškus ir persvėrė rezultatą. SK "Vertigo" dar turėjo šešias sekundes, tačiau A.Dervinsko prasiveržimas baigėsi metimu į lanko apačią, o kamuolį atkovoję svečiai išlaikė jį iki pat rungtynių pabaigos – 71:72.

SK „Vertigo“: Gediminas Vasiliauskas – 18 tšk., Kęstutis Žižys – 18 tšk., Aurimas Dervinskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Robertas Buckus – 10 tšk.

Makroflex: Andrius Matuzevičius – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Nerijus Dirsė – 12 tšk., Deividas Milaknis – 10 tšk.

SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)„30+“ lygos lyderiai nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 23:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)SK „Vertigo“ turėjo gerokai pavargti su pirmenybių autsaideriais. (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 00:05 val.)E.Bacevičiaus tritaškis paskutinę rungtynių sekundę išplėšė pergalę „Makroflex“ ekipai (2015 sausio 06 d., antradienis, 20:04 val.)