Kauno savivaldybė & Policija vs Korys (45:61)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių

2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 23:04 val., peržiūros: 950

Sekmadienį, sausio 4 dieną, Kauno centro sporto mokyklos salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos, "Sport turo" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Kauno savivaldybės & Policijos" ir svečių "Korio" ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržė svečių krepšininkai, kurie visas rungtynes tvirtai laikė persvarą savo rankose, ko pasekoje ir pasiekė pergalę rezultatu 45:61 (7:17, 10:14, 14:18, 14:12).

Jau pačioje susitikimo pradžioje svečių žaidėjai spurtavo 0:8 ir atitrūko nuo varžovų, tačiau netrukus aikštės šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir sušvelnino atsilikimą. Vis tik, ir toliau geriau žaidę "Korio" krepšininkai smeigė du tolimus metimus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio – dešimties taškų. 7:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau sužaidę "Kauno savivaldybės & Policijos" krepšininkai sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų, tačiau netrukus sekė "Korio" ekipos žaidėjų spurtas 0:8, leidęs jiems įgyti jau dvylikos taškų pranašumą. Toliau ir toliau žymiai sėkmingiau taškus rinko svečių krepšininkai, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė keturiolika taškų. 17:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau vienu žingsneliu ir toliau priekyje žengė "Korys". Didžiąją trečiojo kėlinuko dalį abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vėliau spurtavę svečiai dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, bet paskutinę minutę geriau sužaidę aikštės šeimininkai šiek tiek sušvelnino savo deficitą. 31:49.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas ir niekas didelių stebuklų nesitikėjo. Nors šiame ketvirtyje geriau pasirodė "Kauno savivaldybė & Policija", tačiau tai didelės įtakos rezultatui bei rungtynių baigčiai neturėjo, ko pasekoje jau šeštąja pergale džiaugėsi "Korys", taip priversdamas varžovus patirti jau šeštą nesėkmę. 45:61.

"Kauno savivaldybė & Policija": Audrius Vaivada – 14 tšk. (12 atk. kam.), Evaldas Sparnauskas – 14 tšk., Gediminas Banaitis-Skrandis – 9 tšk.

"Korys": Dainius Balkus – 18 tšk. (8 perimt. kam.), Saulius Skruodys – 12 tšk., Linas Karalius – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

laimis2015 sausio 05 d., 09:06 val.
Saunuoliai!
„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvai nugalėjo „Remza“ penketuką (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno savivaldybės & Policijos“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:14 val.)