Remza vs Makroflex (80:102)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 31 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Remzos“ krepšininkus

2015 kovo 31 d., Antradienis, 22:59 val., peržiūros: 1080

Kovo 31 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Makroflex“ (svečiai). Buvo žaidžiamos antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šių ekipų (pirmąjį susitikimą labai lengvai laimėjo „Makroflex“). Šį vakarą šeimininkai buvo nusiteikę kovingai ir du kėlinukus lygiai kovėsi su „Makroflex“ ekipa. Vis tik po ilgosios pertraukos svečiai labai nesunkiai nutolo ir pasiekę 20 taškų pranašumą ramiai ir užtikrintai pabaigė rungtynes, laimėdami ir antrąjį kartą. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:102.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, puikus pataikymas praktiškai iš visų pozicijų leido greitai nutolti. Tiesa, skirtumas nebuvo didelis, o abi komandos ne itin daug dėmesio skyrė gynybai. Žaidimas gana greitai išsilygino ir jau antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkų pranašumas visiškai išnyko. Viskas tarsi prasidėjo iš naujo, o komandos ir toliau žaidė daugiau puolimu paremtą krepšinį. Iki pat ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko, o minimalus pranašumas dabar jau buvo „Makroflex“ komandos pusėje. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 45:46.

Po ilgosios pertraukos „Remza“ ekipai aiškiai pritrūko ne tik koncentracijos, bet ir jėgų. Puikiai pataikydami iš toli svečiai žaibiškai nutolo ir šeimininkai visiškai prarado rungtynių kontrolę. Vos per vieną kėlinuką skirtumas pasiekė kone 20 taškų ribą ir „Remzos“ šansai išsigelbėti tapo minimalūs. Negana to pražangos sukaustė šeimininkų veiksmus gynyboje ir komanda atsidūrė itin sudėtingoje situacijoje. Vėliau „Makroflex“ komandos puolimas išsiderino, komanda ne tik prastai pataikė, bet ir vis dažniau klydo. Tačiau skirtumas buvo per didelis ir „Remza“ nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos. Svečiai protingai numušė žaidimo tempą ir išlaukė pelnytos savo pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:102.

Remza: Tadas Dudzevičius – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 24 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Galinauskas – 11 tšk., Darius Dzimidavičius – 10 tšk.

Makroflex: Andrius Knezys – 25 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Matuzevičius – 22 tšk. (9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Martynas Motiejaitis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Gilius – 13 tšk., Deividas Milaknis – 10 tšk.

„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)„ACME grupė“ po atkaklios kovos įveikė „Remza“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvai nugalėjo „Remza“ penketuką (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Įspūdingai atsitiesę „Remzos“ krepšininkai palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:39 val.)„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)