Šernai vs Korys (44:74)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Korys“ ir toliau išlieka vienintele nepralaimėjusia komanda „30+“ lygoje

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 23:40 val., peržiūros: 990

Trečiadienį, lapkričio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos rungtynės tarp vietos "Šernų" ir svečių "Korio" ekipų. Rungtynių pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio ėmė ryškėti svečių ekipos pranašumas. Po ilgosios pertraukos dar labiau atsiplėšę "Korio" krepšininkai iškovojo solidžią pergalę rezultatu 44:74 (15:18, 10:16, 13:20, 6:20).

Susitikimo pradžioje į priekį iškart išsiveržė svečiai, tačiau netrukus du tolimus metimus iš eilės pataikę "Šernai" sumažino atsilikimą iki minimumo. Po to žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kėlinuko pabaigą kiek sėkmingiau sužaidę "Korio" krepšininkai įgijo trijų taškų pranašumą. 15:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. S.Vėdaro taiklus tolimas metimas kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau ir toliau puolime efektingai žaidę "Korio" ekipos krepšininkai, nors ir ne sparčiai, tačiau vis didino savo persvarą, kuri, prieš ilgąją pertrauką, jau siekė devynis taškus. 25:34.

Po pertraukos abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp jų sumažėjo iki šešių taškų, tačiau netrukus sekė "Korio" spurtas 0:9, leidęs jiems įgyti jau penkiolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau ir toliau sėkmingai rungtyniavę svečiai prieš lemiamą kėlinį buvo įgiję jau šešiolikos taškų persvarą. 38:54.

Paskutinėje rungtynių dalyje atsipalaiduoti nesiruošę svečiai ir toliau sėkmingas atakas rengė vieną po kitos, kai, tuo tarpu, šeimininkams taškus rinkti buvo vis sunkiau. Rungtynes vainikavo ir "Korio" pergalę įtvirtino jų spurtas 0:14, kurio dėka skirtumas tarp komandų jau tapo triuškinantis, ko pasekoje svečiai džiaugėsi jau ketvirta pergale iš tiek pat galimų. 44:74.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris Andrius Lapinskas trumpai pasakė: "Lengvos rungtynės šiandien buvo, turbūt lengviausios šiame sezone. Pabaigėme be traumų ir gerai".

"Šernai": Skirmantas Staniulis – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 14 tšk., Andrius Lapinskas – 5 tšk.

"Korys": Paulius Valentukonis – 22 tšk. (14 atk. kam.), Dainius Balkus – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Skruodys – 10 tšk.

„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Korys“ užtikrintai keliauja į finalą (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Korys“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 01:02 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Korys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 07:02 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)