Šilainiai vs Makroflex (83:75)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“

2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 15:18 val., peržiūros: 947

2014 gruodžio 21 dieną, Kauno energijos sporto salėje, 30+ lygos, „Sport turas“ pirmenybėse, reguliaraus sezono rungtynėse (1 etapo) susitiko "Šilainiai" (šeimininkai) ir "Makroflex" (svečiai). Pirmuosius 2 kėlinius penkiese žaidę "Makroflex" vyrai visą laiką laikė iniciatyvą savo rankose ir visą laiką pirmavo, o antroje pusėje jiems truputį pristigo jėgų ir teko pripažinti "Šilainių" pranašumą - 83:75.

Rungtynės prasidėjo dviem "Makroflex" taškais, o tritaškiu atsakė Vitoldas Kapočius – 3:2. Keturis taškus pelnė svečiai, o tuomet dešimt be atsako surinko "Šilainiai" ir jie priekyje 13:6. Septynis taškus pelnė "Makroflex" ir rezultatas tapo lygus – 13:13. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o kėlinį kiek geriau sužaidė šeimininkai ir jie po pirmo kėlinio buvo priekyje – 22:20.

Kėlinį tritaškiu pradėjo Ričardas Stirbys, o devyniais atsakė "Makroflex" ir jie jau priekyje – 25:29. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet du taškus pelnė Edvinas Bacevičius, o vienu baudos metimu atsakė Vaidas Dambauskas ir rezultatas – 30:35. Dar po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 36:41. Ketvirčio pabaigą kiek geriau sužaidė šeimininkai ir po dviejų kėlinių skirtumas buvo vos du taškai - 41:43.

Trečią kėlinį "Makroflex" pradėjo atkarpa 6:2 ir padidino skirtumą iki 6 taškų – 43:49. Dar penkis taškus pelnė svečiai, o dviem atsakė šeimininkai ir skirtumas tapo jau devyni taškai – 45:54. Šešis taškus pelnė "Šilainiai", o penkiais atsakė "Makroflex" ir skirtumas 8 taškai – 51:59, o tada jau "Šilainiai" spurtavo ir laimėję atkarpą 9:0 išsiveržė į priekį – 60:59.

Ketvirtą kėlinį "Šilainiai" pradėjo 7:2 ir skirtumas tapo jau 6 taškai – 67:61. Keturis taškus pelnė svečiai, o tritaškiu atsakė Vaidas Dambauskas – 70:65. Penkis taškus pelnė svečiai ir rezultatas tapo lygus – 70:70. Aštuonis taškus be atsako surinko "Šilainiai" ir Makroflex jau nesugebėjo sugrąžinti intrigos, o galutinis rungtynių rezultatas – 83:75.

Šilainiai: Artūras Nausėda – 17 tšk., Ričardas Stirbys – 14 tšk., Vaidas Dambauskas – 14 tšk., Nerijus Urbanavičius – 13 tšk., Julius Svirka – 12 tšk. (11 atk. kam.)

Makroflex: Justinas Leitanas – 24 tšk., Deividas Milaknis – 19 tšk., Donatas Rimkevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Iš duobės išlipę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 16:10 val.)E.Bacevičiaus tritaškis paskutinę rungtynių sekundę išplėšė pergalę „Makroflex“ ekipai (2015 sausio 06 d., antradienis, 20:04 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „Makroflex“ krepšininkai (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 20:24 val.)„Šilainiai“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Acme“ pasipriešinimą. (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 12:43 val.)„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:14 val.)