Kauno savivaldybė & Policija vs Šernai (57:84)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 23:05 val., peržiūros: 979

Gruodžio 14 dieną įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "Kauno savivaldybė & Policija" ir jų oponentai, grupės lyderiai "Šernai". Intriga dingo per keletą minučių, kuomet skirtumas tapo 2:13 svečių naudai. Po 10 minučių žaidimo skirtumas tapo labiau įveikiamas 10:17. Antrajame kėlinyje "Šernai" ir toliau dominavo, tačiau triuškinti varžovų neleido šeimininkų žaidėjas T.Ališauskas šiame kėlinyje pelnęs 12 taškų. (31:41) Trečiajame kėlinyje kova išsilygino, tik paskutiniu metimu svečiai laimėjo šį kėlinį rezultatu 14:16. (45:57). Lemiamame kėlinyje "Šernai" sugriovė bet kokias viltis oponentams pakovoti dėl pergalės, laimėję atkarpą 3:13 jie užsitikrino saugų atstumą. Galutinis rungtynių rezultatas 57:84.

Pirmosios minutės daug sėkmingesnės buvo svečiams, jie realizavo pirmas atakas ir įsiveržė į priekį 0:6, šeimininkai pirmus taškus pelnė tik tiksint ketvirtajai kėlinio minutei, rezultatas tuo metu jau buvo 2:13. Visgi šeimininkai taip pat surengė spurtą, jie laimėjo atkarpą 8:0 taip sumažindami atsilikimą. Per likusias kėlinio akimirkas agresyviau žaidę svečiai sugebėjo kiek atlošti turėtą persvarą ir baigti ketvirtį savo sąskaitoje turint 7 taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje atrodė kad aikštėje kovoja komandų lyderiai vieni prieš kitus, svečiai turėjo du išsiskiriančius žaidėjus E.Bacevičius ir S.Staniulis kartu pelnė 16 iš 24 šio kėlinio komandos taškų. Šeimininkų ekipoje nesulaikomai žaidė vienintelis T.Ališauskas, kurio taškų ir perimtų kamuolių dėka intriga išsilaikė iki ilgosios rungtynių pertraukos. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 31:41

Trečiojo kėlinio pradžioje intriga pasiekė aukščiausią tašką, skirtumas sumažėjo iki 5 taškų ir atrodė kad šeimininkai dar gali pakovoti dėl pergalės, visgi šešiese susirinkusiems šeimininkams akivaizdžiai pritrūko jėgų dar labiau priartėti, didesnį intensyvumą išlaikę svečiai turėtą skirtumą. Paskutine sekunde pataisęs savo metimą E.Plenta padidino komandos persvarą iki rekordinės 12 taškų. (45:57)

Ketvirtajame kėlinyje "Kauno savivaldybė & Policija" buvo bedantė prieš varžovų gynybą, buvo stengtasi pralaušti ledus tritaškiais metimais, tačiau dauguma jų skriejo pro šalį, o greitesni oponentai lengvai rinko tašku greitose atakose. Greitai skirtumas pasiekė 20 taškų ir šeimininkų taškai tapo retenybe. Per paskutines minutes komandos belaukė tik galutinio švilpuko.

Po rungtynių "Šernų" treneris P.Juchnevičius sakė: Puikiai praleidome laiką ir tikimės taip sėkmingai žingsniuoti toliau.

Kauno savivaldybė & Policija: Audrius Vaivada – 21 tšk., Tadas Ališauskas – 17 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Simonas Kairys – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Šernai: Egidijus Plenta – 23 tšk. (6 perimt. kam.), Skirmantas Staniulis – 21 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Atkočiūnas – 11 tšk., Evelinas Bacevičius – 11 tšk., Paulius Juchnevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvai nugalėjo „Remza“ penketuką (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Kauno savivaldybės & Policijos“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:14 val.)