SK „Vertigo“ vs Šilainiai (82:78)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą.

2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 1212

Sekmadienį, sausio 4 dieną, Jachtklubo salėje įvyko 30+ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai SK "Vertigo" ir svečių statuse žaidę "Šilainių" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo SK "Vertigo", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (28:14). Antrame kėlinyje geriau atrodė "Šilainiai", kurie po dviejų kėlinių skirtumą sumažino iki 10 taškų – (44:34). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai ir po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų išliko toks pats – (60:50). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai vis mažino skirtumą, bet rungtynių laimėti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (82:78).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų taikliais baudų metimais, vėliau sekė svečių 6 pelnyti taškai ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (2:6). Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus minimaliu skirtumu dar pirmavo "Šilainiai" – (8:9). Antroje rungtynių dalyje SK "Vertigo" komanda perėmė iniciatyvą laimėjo atkarpą – (18:5) ir po pirmo kėlinio rezultatu – (28:14) pirmavo šeimininkai.

Antrasis kėlinys geriau susiklostė "Šilainių" ekipai. Svečiai laimėjo pirmų 3 minučių atkarpą – (6:10) ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 10 taškų – (34:24). Per likusį laiką komandos sužaidė apylygiai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų – (44:34).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms tiksliai keičiantis rezultatyviomis atakomis. Antroje kėlinio dalyje SK "Vertigo" komandai buvo pavykę padidinti skirtumą iki 17 taškų, bet svečiai pasistengė ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų – (60:50).

Ketvirto kėlinio pradžia geriau susiklostė "Šilainių" ekipai. Sužaidus 3 minutes svečiams buvo pavykę priartėti iki 7 taškų – (67:60). Šeimininkai nesutriko, greitai vėl atstatė dviženklį skirtumą ir sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 11 taškų – (73:62). Antroje kėlinio dalyje "Šilainiai" surengė dar vieną spurtą – (3-10) ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų – (76:72). Visgi lemiamų momentu svečiams pritrūko laiko perimti iniciatyvą ir rungtynės baigėsi SK "Vertigo" pergale rezultatu – (82:78).

Po laimėtų rungtynių SK "Vertigo" komandos žaidėjas kalbėjo: "Pradėjome labai susikaupę, pirmas rungtynes varžovams išvykoje pralaimėjome irgi po permainingos kovos. Mūsų suolelis šiandieną buvo trumpesnis, ko pasakoje mūsų komandai buvo sunku antroje pusėje. Kovojome, labai stipri komanda, manau viena iš prizininkių lygos bus. Džiaugiamės iškovoję pergalę.

Po pralaimėtų rungtynių "Šilainių" komandos treneris kalbėjo: "Pradžioje du prieš du neapsigynėme, gal dar po švenčių neįsivažiavusi komanda, neatsigavę visi. O gale pradėjome spausti varžovus, šiek tiek pavyko prisivyti, bet laiko pritrūko."

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Dervinskas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Kęstutis Žižys – 11 tšk.

Šilainiai: Nerijus Urbanavičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Dimša – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 13 tšk.

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Šernai“ po atkaklios ir permainingos kovos pranoko „Šilainius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:24 val.)SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)„RB Nuoma ‒ IV NET“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ lengvai įveikė „Šilainius“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Korys“ po atkaklios kovos žengė žingsnį finalo link (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)