Šilainiai vs Korys (67:93)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Šv. Kazimiero vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 1084

Kovo 4 dieną, 19:45 val., Šv.Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "Šilainiai" (šeimininkai) ir "Korys" (svečiai). Lygus žaidimas vyko tik pirmosiomis minutėmis ir jau pirmojo kėlinuko pabaigoje iniciatyvą perėmė svečiai. "Korio" ranašumas pasiekė maždaug 13 taškų ribą ir kurį laiką nustojo augęs, tačiau susitikimo pabaigoje "Šilainių" žaidimas visiškai subyrėjo ir savo persvarą padidinę "Korio" krepšininkai nesunkiai laimėjo rungtynes rezultatu 67:93.

Rungtynių pradžia buvo atkakli, abi komandos žaidė taškas į tašką ir lygus žaidimas tęsėsi daugiau nei pusę kėlinuko. Tačiau "Šilainiams" užteko nors kelis kartus suklysti ir greitų atakų dėka svečiai žaibiškai nutolo. Tiesa, skirtumas nebuvo didelis ir siekė vos 7 taškus, tačiau savo žaidimą pajautę "Korio" krepšininkai net neketino sustoti. Netrukus skirtumas dar labiau išaugo, kol komandas jau skyrė ir 13 taškų riba. Dabar žaidimas vyko vėl lygiai, bet "Šilainių" komanda turėjo akivaizdžių problemų gynyboje. Vos šešiese susirinkę "Korio" krepšininkai nei kiek nesijautė pavargę ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 34:50.

Po ilgosios pertraukos abi komandos ir toliau rungtyniavo lygiai, tiek viena, tiek ir kita ekipa labai neblogai pataikė iš toli, bet didelių vilčių šeimininkai neturėjo. Skirtumas nei kiek nesumažėjo ir per visą trečiąjį kėlinuką, tad paskutinis ketvirtis greičiau tebuvo formalumas. Greitos atakos ir laiku pataikyti tritaškiai metimai leido dar labiau nutolti "Korio" ekipai, o jų pranašumas nepastebimai pasiekė ir 30 taškų ribą. Paskutinėmis minutėmis aikštelėje vyravo chaosas, žaidėjai dažnai net nesivargindavo grįžti į gynybą, o svečiams beliko pasiimti užtikrintą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:93.

Šilainiai: Julius Svirka – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Vitoldas Kapočius – 17 tšk., Artūras Nausėda – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Nerijus Pranckevičius – 10 tšk.

Korys: Dainius Balkus – 29 tšk. (6 rezult. perd.), Laimonas Zvegas – 18 tšk., Kęstutis Sakalauskas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Nerijus Paulauskas – 13 tšk. (9 rezult. perd.), Gytis Naudžiūnas – 12 tšk.

„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 06:54 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ lengvai įveikė „Šilainius“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„RB Nuoma ‒ IV NET“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)