Šernai vs Šilainiai (71:75)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“

2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 23:36 val., peržiūros: 935

2015 kovo 23 dieną, 30+ lygos, „Sport turas“ pirmenybių ketvirtfinalio pirmame susitikime, Kauno Energijos sporto salėje susitiko „Šernai“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Rungtynes po įtemptos ir atkaklio kovos laimėjo svečiai rezultatu – 71:75.

Rungtynės prasidėjo dviem svečių komandos žaidėjo M. Dimšos baudos metimais, o „Šernai“ į tai atsakė dviem taškais ir baudos metimu. Dar pora minučių tesėsi taškų „badas“ ir svečiai išlygino rezultatą – 6:6. Kiek geriau sužaidę atkarpą nutolo „Šilainiai“ – 9:16. Septynis taškus be atsako surinko šeimininkai ir rezultatas tapo lygus – 16:16. Kėlinį užbaigė keturi svečių taškai ir po pirmo kėlinio – 16:20. Antras kėlinys prasidėjo tritaškių „lietumi“ ir po trijų iš eilės rezultatas – 22:23. Technine pražanga buvo nubaustas Ričardas Stirbys ir tuo pasinaudoję šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai – 28:27. Per kitas dvi minutes rezultatas tapo lygus – 33:33. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė svečiai ir jie po dviejų kėlinių turėjo dviejų taškų pranašumą – 39:41.

Trečio kėlinio pradžioje greit rezultatą išlygino „Šernai“ ir tada dar kiek nutolo – 49:45. Dar po du taškus apsikeitė komandos, tačiau „Šilianiai“ vėl rezultatą išlygino – 51:51. Ketvirtį penkiais taškais be atsako užbaigė „Šernai“ ir po trijų kėlinių – 56:51. Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Šilianiai“ greit rezultatą išlygino – 58:58. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tada dar ir po du baudos metimus ir rezultatas išliko lygus- 62:62. Per kitas tris minutes komandos dar apsikeitė po šešis taškus ir rezultatas toliau buvo lygus – 68:68. Runtynių pabaiga buvo tikras baudos metimų maratonas kuriame geriau sekėsi svečiams, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu – 71:75.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas Linas Juknys sakė – Pergalę šiandien nulėmė klaidos, kurios mus privertė mobilizuotis ir pasiekti šią sunkią pergalę.

„Šernai“: Skirmantas Staniulis – 18 tšk., Paulius Atkočiūnas – 14 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd.), Vilius Čibirka – 13 tšk., Paulius Juchnevičius – 11 tšk.

„Šilainiai“: Ričardas Stirbys – 25 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Marius Dimša – 20 tšk. (10 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 13 tšk., Nerijus Urbanavičius – 10 tšk.

„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)30+ lygoje, „Remza“ po atkaklios kovos palaužė „Šernus“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:53 val.)„Šilainiai“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Acme“ pasipriešinimą. (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 12:43 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)Emocijų kupinose rungtynėse,pergalę šventė „Šernai“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:14 val.)