SK „Vertigo“ vs Šernai (41:60)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Emocijų kupinose rungtynėse,pergalę šventė „Šernai“

2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 1005

Gruodžio 7-ąją, "Jachtklubo" sporto salėje įvyko "30+" lygos "Sport turas" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų SK ,,Vertigo" ir svečių "Šernai". Nuo pat pirmos minutės aikštėje užvirė tikras pragaras,kai abiejų ekipų žaidėjai nelaikė savo emocijų. Jų laimei šiandien teisėjai buvo kantrūs ir už jų išsišokimus neskyrė rimtesnių nuobaudų. Pirmajame kėlinyje solidžiai sužaidę šeimininkai ,vėliau pasinėrė į ginčus su teisėjais bei į pykčius tarpusavyje ir visiškai subyrėjo. Pralaimėjo likusius tris kėlinius 52:20 ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 41:60 ( 21:8 ; 4:17 ; 4:17 ;12:18).

Bus tęsinys....

„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Remza“ antroje rungtynių pusėje nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:37 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)30+ lygoje, „Remza“ po atkaklios kovos palaužė „Šernus“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:53 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Kauno savivaldybės & Policijos“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)