Kauno savivaldybė & Policija vs SK „Vertigo“ (61:70)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybės & Policijos“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Vertigo“

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 1088

Vasario 8 dieną, 19:00 val., Kauno centro sporto mokykloje, susitiko "30+" lygos komandos "Kauno savivaldybė & Policija" (šeimininkai) ir SK „Vertigo“ (svečiai). Šiose rungtynėse šeimininkai susirinko vos penkiese, tad jų veiksmai tiek gynyboje, tiek ir puolime buvo labai riboti. Vis tik antrojo kėlinuko metu jie sugebėjo pademonstruoti įpūdingą pataikymą iš toli ir net 8 tikslūs tritaškiai metimai leido nutolti ir pasiekti 14 taškų persvarą, Deja, ties čia šeimininkų dominavimas ir baigėsi, svečiai vėliau gerokai pagerino savo gynybą, nesunkiai išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai, o prasidedant paskutinėms minutėms jau tvirtai kontroliavo sitauciją aikštelėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:70.

Rungtynes abi komandos pradėjo mažai galvodamos apie gynybą, bet vos po kelių minučių abiejų komandų žaidimas pasikeitė. "Kauno savivaldybė & Policija" negalėjo lesiti sau prabangos rinktis pražangas, tad tuo pasinaudoję svečiai rinko lengvus taškus iš po krepšio. Skirtumas ėmė augti, kol netrukus SK „Vertigo“ pirmavo net 15 taškų pranašumu. Atrodė, jog šiandien jų lauks nesunki pergalė, bet viskas pasikeitė antrojo kėlinuko metu. "Kauno savivaldybė & Policija" drąsiai metė iš toli ir tai darė išties įspūdingai. Jiems krito prantiškai viskas net tai leido ne tik sugražinti lygybę, bet netrukus ir patiems pirmauti. Net 8 taiklūs tolimi metimai vien antrojo kėlinuko metu leido jiems nutolti rezultatu 47:35.

Kaip ir buvo galima tikėtis SK „Vertigo“ komanda padarė reikiamas išvadas ir bent jau patys pavojingiausi varžovų snaiperiai buvo visiškai uždayti. "Kauno savivaldybė & Policija" nesugebėjo užpulti, o turimas pranašumas greitai tirpo. Nors dideliu taiklumu negalėjo pasigirti ir svečiai, bet kantrybė galiausiai leido atkurti intrigą ir ketvirtojo kėlinuko metu pagaliau pranašumas jau augo jų naudai. "Kauno savivaldybė & Policija" pateko į duobę, ir lemiamų minučių metu net ir 6 taškų deficitas atrodė sunkiai panaikinamas. SK „Vertigo“ išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 61:70.

Nugalėtojų komandos komentaras po rungtynių: "pirmoje rungtynių dalyje varžovai labai gerai pataikė, nes mes patys tikrai prastai gynėmės, pasisaugojome dėl pražangų, bet po ilgosios pertraukos jau uždarėme varžovų puolimą, aišku, kažkiek prisidėjo ir jų nuovargis, bet viso to užteko pergalei pasiekti."

Kauno savivaldybė & Policija: Giedrius Klimavičius – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Audrius Vaivada – 17 tšk., Linas Drulia – 9 tšk. (8 rezult. perd.)

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 26 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Dervinskas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Čižas – 11 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvai nugalėjo „Remza“ penketuką (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)Po Narūno Čekaičio traumos keturiese likę „Remzos“ vyrai neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:45 val.)Tik po atkaklios kovos „Korys“ palaužė SK „Vertigo“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:28 val.)