Remza & Adotas vs FORTO AMICUS – Green Death (82:84)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Forto Amicus ‒ Green Death“ vos neprisižaidė su „Remza & Adotas“

2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 02:13 val., peržiūros: 1116

Antradienio vakarą T. Ivanausko vid, m-klos sporto salėje buvo sužaistos dar vienos Kauno krepšinio 30+ lygos „Vaigora“ pirmenybių rungtynės, kuriose šeimininkai „Remza & Adotas“ priėmė svečius „Forto Amicus – Green Death“ komandą. Paskutines savo reguliaraus sezono rungtynes šeimininkai pradėjo prasčiau,įpusėjus pirmam kėlinukui komandas skyrė jau 9taškai, deficitas nesumažėjo ir po 10-ieties minučių 20:28. Antroje dalyje žaidimo šeimininkams nepavyko atrasti savo žaidimo ir prieš ilgają pertrauką deficitas dar išaugo 37:53. Trečiajame kėlinuke žaidimas jau tapo lygus, tai parodo ir kėlinuko rezultatas 17:17. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 16taškų, tačiau šeimininkai nuostabiai sužaidė kėlinuką ir pralaimėjo vos 2 taškais – 82:84

Pirmąjį kėlinį svečių krepšininkai pradėjo geriau, sužaidus pusę kėlinuko jų persvara buvo jau 9 taškai - 9:18. Šeimininkams iki ketvirčio pabaigos taip ir nepavyko sustabdyti varžovų puolimo ir patiems priartėti. Po 10-ties minučių komandas skyrė 8 taškai – 20:28.

Antrająjį kėlinį taikliu metimu pradėjo „Remza & Adotas“ . Kėlinuko pradžioje besivejančių vaidmenyje likę svečaiir toliau nerado būdų kaip apsiginti nuo varžovų atakų. „Forto Amicus – Green Death“ krepšininkai surengė galingą spurtą 15:1 ir jie jau solidžia persvara išsiveržė į priekį. Kėlinuko pabaigoje šeimininkų bandymas bent kiek sumažinti deficitą buvo bevaisis. Abi komandos išėjo ilsėtis švieslentei rodantat „Forto Amicus – Green Death“ komandos krepšininkų pranašumą – 37:53.

Trečiajame kėlinyje netrūko abiejų komndai sėkmingai sužaistų atkarpų ir taiklių atakų. Šeimininkų komandoje po ilgosios pertraukos pasirodė R.Baliūnas, kuris buvo rimtas pastiprinimas savo komandai. Visą kėlinuką komandos vis keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau antroje ketvirčio pusėje šeimininkai sužaidė geriau ir truputį sumažino turėtą 19 taškų deficitą. Svečių pranašumas prieš paskutinį kėlinį buvo 16taškų – 54:70.

Ketvirtajo kėlinio pradžioje svečiai žaidė užtikrintai. Šeimininkų gretose liko 4 žaidėjai, mat kiti dėl pražangų skaičiaus turėjo sėsti ant atsarginių suolo. „Forto Amicus – Green Death“ komanda pasielgė garbingai ir nutarė žaisti 4 prieš 4. Šeiminininkai kėlinuko viduryje surengė spurtą 14:1. Netrukus skirtumas ištirpo iki 4 taškų. Šeimininkai mėgino gražinti rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau svečiai rungtynių pabaigoje sužaidė užtikrinčiau. Nors likus mažiau nei sekundei šeimininkai dar turėjo progą tolimu metimu išplėšti pergalę, tačiau metimas tikslo nepasiekė. „Forto Amicus – Green Death“ palaužė varžovų pasipriešinimą ir šventė pergalę rezultatu 82:84.

Remza & Adotas: Narūnas Čekaitis – 22 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Žilvinas Zakrasas – 18 tšk., Raimondas Baliūnas – 15 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Arūnas Abromaitis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Užomeckis – 10 tšk.

FORTO AMICUS – Green Death: Šarūnas Kenstavičius – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Garliauskas – 20 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Žilvinas Stašaitis – 12 tšk.

„Forto Amicus ‒ Green Death“ penkiese parklupdė „Šernus“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 00:40 val.)„Forto Amicus & Green Death“ iškovojo pergalę prieš „Sporto Manija & Ekodora“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:35 val.)„Šernai“ nugalėjo „Remza & Adotas“ ekipą (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 01:33 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje ‒ „Forto Amicus ‒ Green Death“ pergalė (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 20:06 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:17 val.)Kietoje kovoje pergalė atiteko „Remza & Adotas“ krepšininkams (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:49 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.) „FORTO AMICUS – Green Death“ iššvaistė persvarą, tačiau išsaugojo pergalę (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:27 val.)