Remza & Adotas vs Šilainiai (78:75)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Atkakliose rungtynėse klaidos pražudė „Šilainių“ komandą

2014 sausio 14 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 1448

Antradienio vakarą 20:15val T. Ivanausko vid. m-klos salėje įvyko 30+ lygos „Vaigora“ pirmenybių rungtynės tarp svečių „Šilainių“ ir šeimininkų „Remza & Adotas“ komandų. Prieš rungtynes favoritų etiketę turintys svečiai į rungtynes susirinko negausiai, vos 6 žaidėjai. Šeimininkaii į rungtynes žiūrėjo daug atsakingiau, jų surinko visas dvyliktukas, kuris degė noru atsirevanšuoti už pirmame rate patirtą pralaimėjimą 3taškais. Įtempas, intrigos ir kietos kovos nestokusiose rungtynėse šįkart jau „Remza & Adotas“ krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 78:75 ir taipogi atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmame rate 3 taškų skirtumu (70:67).

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų taikliais metimais ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo lygus 4:4 . Nors šeimininkų krepšininkai sugebėjo surengti spurtą 8:2 ir likus žaisti penkias minutės įgijo septynių taškų pranašumą 12:5, tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir netrukus taip pat sužaidė sėkmingą atkarpą, bet įgyti iniciatyvos šiame kėlinyje jiems nepavyko. Po dešimties žaidimo minučių šeimininkai turėjo šešių taškų persvarą – 23:17.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko intriguojanti kova, o nei vienai iš ekipų taip ir nepavyko įgyti įtikinamos persvaros, nes 8 taškai šiuolaikiniame krepšinyje tol gražu nėra saugi persvara, todėl abi komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant vos aštuonių taškų šeimininkų pranašumui – 38:30.

Trečiąjį kėlinį užtikrinčiau pradėję svečiai iš karto pradėjo mažinti savo dificitą iki trijų taškų 40:37, tačiau čia pat šeimininkai atsakė keletu rezultatyvių atakų, bet šeimininkai nemažino apsukų ir net persvėrė rezultatą savo naudai 53:52. Paskutinėmis minutėmis šeimininkai žaidė užtikrinčiau ir prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo trijų taškų persvarą – 61:58.

Ketvirtąjį kėlinį „Šilainiai“ pradėjo sėkmingiau ir likus žaisti keturias minutes rezultatas buvo jų naudai 70:67, tačiau tada galutinai šeimininkai perėmė iniciatyvą ir surengę spurtą 7:2 išsiveržė į priekį klaidos svarbiais momentais neleido svečiams pakovoti dėl pergalės, tiesa, likus 14 sekundžių tritaškį laisvas prametė Nerijus Urbanavičius, nors šilainiškiai atsikovojo kamuolį, tačiau rezultatyvios atakos suregzti nebesugebėjo. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui „Remza & Adotas“ komandos krepšininkai šventė pernytą pergalę rezultatu 78:75.

Po rungtynių „Remza & Adotas“ komandos treneris Žilvinas Zakrasas kalbėjo: „ Varžovai pataikė savo tolimus metimus, jau galvojome bus riesta, bet nepasidavėm išlaukėm momento, spurtavome, gerai užpuolėme ir to rezultatas – pergalė“.

„Šilainių“ komandos treneris ir žaidėjai atsisakė komentuoti rungtynes.

Remza & Adotas: Arūnas Abromaitis – 25 tšk., Narūnas Čekaitis – 21 tšk. (13 atk. kam.), Irmūnas Juškys – 12 tšk.

Šilainiai: Nerijus Urbanavičius – 26 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Julius Svirka – 20 tšk. (19 atk. kam.), Vitoldas Kapočius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Masiulis – 10 tšk. (8 išpr. praž.)

Nerezultatyviose rungtynėse pergalė atiteko „Šilainiams“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:32 val.)Puiki pirmoji rungtynių pusė leido „Šilainiams“ patiesti ant menčių „Akademiją“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:16 val.)„Šernai“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „LVA ‒ IVNET“ nugalėjo „Šilainių“ ekipą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 18:17 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys atnešė „Šilainiams“ pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:12 val.)„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:17 val.)Antroje susitikimo dalyje „Šilainiai“ sutriuškino „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Makroflex“ pergalių serija nutrūko kovoje su „Šilainiais“ (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 00:16 val.)39 minutes atsilikinėję „Šilainiai“ sugebėjo pasiekti pergalę prieš „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 22 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)