Kauno savivaldybė & Policija vs Akademija (46:61)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Naujuosius metus „Akademija“ pradėjo pergalingai

2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 20:26 val., peržiūros: 1114

Sausio 5 dieną, 18.15 val.Kauno centro sporto mokyklos krepšinio salėje, susitiko "30+" lygos komandos „Kauno savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir "Akademija" (svečiai). Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po dešimties minučių pirmavo (18:14). O iki antro kėlinio vidurio skirtumas tarp komandų beveik nekito, tačiau antroje kėlinio pusėje pranašesni buvo "Akademijos" ekipa, kuri prieš trečia kėlinį įsiveržė į priekį (26:29). Po ilgosios pertraukos šeimininkai puolime atrodė blankiai, o "Akademija" žaisdama rezultatyviau prieš paskutinį kėlinį susikrovė 15 taškų atsargą (32:47). Per paskutines dešimt minučių šeimininkai nebesugebėjo "išgelbėti" rungtynių – "Akademija" šventė pergalę rezultatu (46:61).

Rungtynės prasidėjo „Kauno savivaldybė & Policija“ atkovotu kamuoliu, o pirmuosius taškus, visgi, pelnė "Akademija". Tiesa, tada greitai atsakė T.Simutis pataikydamas tritaškį, o kėliniui tęsiantis toliau pastarasis žaidėjas dar pelnė 8 taškus, kurie sužaidus puse kėlinio laiko leido šeimininkams pirmauti 13:10. Po to, antrojoje kėlinio pusėje, komandos dar surengė po keletą rezultatyvių ataką po kurių, sužaidus pirmąjį kėlinį, rezultatu 18:14 pirmavo „Kauno savivaldybė & Policija“.

Antrasis ketvirtis prasidėjo, vėlgi, T. Simučio taikliu tolimu metimu, o komandas jau skyrė 7 taškai. Šis skirtumas tarp komandų dar šiek padidėjo, kai G.Eirošius uždirbo 2 taškus su pražangą, ir tuo metu komandas skyrė 8 taškai. Visgi, tada "Akademija" prabudo ir ėmė tirpdyti turėtą deficitą. Sužaidus nepilnas penkias minutes skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų. Ir nors „Kauno savivaldybė & Policija“ padidino atotrūkį iki 6 taškų, tačiau per likusią kėlinio dalį jų puolimas buvo bevaisis. Svečių ekipa laimėdama atkarpą 0:8 prieš trečią kėlinį tapo pirmaujančia ekipa (26:29).

Po ilgosios pertraukos „Kauno savivaldybės & Policijos“ puolimos atrodė itin blankiai, kurie per visą kėlinį sugebėjo surinkti viso labo tik 6 taškus. Tuo tarpu "Akademijos" žaidėjai rungtyniavo kur kas pakyliau ir taškas po taško didino savo atotrūkį nuo varžovų. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui "Akademija" įgijo 15 taškų persvarą (32:47).

Nepaisant to, kad komandas skyrė nemažas skirtumas, „Kauno savivaldybė & Policija“ nestokojo jėgų kovoti toliau. O sužaidus 5 minutes persvara tarp ekipų sumažėjo iki vienženklio skaičiaus, kai tritaškiu metimu varžovus nubaudė R.Miladauskas (41:50). Visgi, svečių ekipa savo varžovų arčiau neprisileido – antrojoje kėlinio pusėje "Akademija" laimėjo atkarpą 0:8 ir įgijo net 18 taškų persvarą. Šį didelį deficitą paskutinę kėlinio minutę šeimininkai dar sumažino, tačiau tai nieko jau nelėme. "Akademija" nugalėjo „Kauno savivaldybę & Policiją“ rezultatu (46:61).

Po pergalės Mantas Rudaitis (Akademija) kalbėjo: "Po naujųjų metų labai smagu pradėti pergale. Nors ne visi susirinko, bet neblogai pajudėjo kamuolys, pakrito metimai. Varžovai irgi matosi ne pačios geriausios sudėties, tai turbūt buvo viena iš tokių raktų į pergalę".

Kauno savivaldybė & Policija: Tadas Simutis – 18 tšk., Gintautas Eirošius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Girdžius – 5 tšk.

Akademija: Linas Karalius – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Dainius Balkus – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Mantas Rudaitis – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno savivaldybė & Policija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:15 val.)N.Paulausko metimas neišgelbėjo „Akademijos“ komandos (2013 spalio 25 d., penktadienis, 23:24 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „Akademijos“ komandą. (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:47 val.)„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Akademijos“ krepšininkus (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)Nerezultatyvių rungtynių finiše „Akademija“ palaužė „Remzą ‒ Adotą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 21:36 val.)„Makroflex“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Makroflex“ pranoko „Akademiją“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Akademija“ nugalėjo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:32 val.)„Šernai“ nugalėjo „Akademijos“ krepšininkus, kuriems sezonas jau baigtas (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:05 val.)