Remza & Adotas vs Sporto manija & Ekodora 30+ (82:78)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Po atkaklios kovos „Remza & Adotas“ nugalėjo „Sporto maniją & Ekodorą 30+“

2013 lapkričio 12 d., Antradienis, 23:53 val., peržiūros: 1179

2013-11-12 T.Ivanausko vidurinėje mokykloje įvyko "30+ lygos" "Vaigora" pirmenybių rungtynės tarp "Remza & Adotas"(šeimininkai) ir "Sporto manija & Ekodora 30+"(svečiai) ekipų. Nuo susitikimo pradžios kova vyko taškas į tašką, ir tik rungtynių pabaigoje šeimininkai sugebėjo palaužti savo priešininkus rezultatu 82:78(23:24, 18:19, 20:21, 21:14).

Rungtynes tritaškiu metimu pradėjo šeimininkai, svečiai atsakė dviem taškais. Toliau "Remza & Adotas" įmetė dar du dvitaškius, ir persvara 5 taškai – 7:2. Po to "Sporto manija & Ekodora 30+" spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį 12:7. Toliau abi ekipos taikliai metė dvitaškius, o skirtumas išliko tas pats – 20:15. Po I.Juškio, R.Baliūno ir N.Čekaičio dvitaškių šeimininkai prisivijo varžovus 21:22.Kėlinio pabaigoje ekipos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir po pirmojo ketvirčio 23:24 "Sporto manija & Ekodora 30+" priekyje.

Antrąjį ketvirtį taikliu metimu iš vidutinio nuotolio pradėjo svečiai. Toliau žaidimas buvo stabdomas pražangomis, šeimininkai iš 4 baudų įmetė 3, o svečiai sumetė abu baudos metimus. L.Ilijonskis pelnė 2 taškus, o A.Dervinskas įmetė dvitaškį, tritaškį, pridėjo dar du baudos metimus, ir skirtumas šoktelėjo iki 7 taškų – 37:30 "Sporto manijos & Ekodoros 30+" naudai. Įpusėjus kėliniui komandos taikliai atsakydavo į priešininkų atakas, persvara išliko tie patys 7 taškai. Baigiantis antrajam kėliniui "Remza & Adotas" pelnė 5 taškus be atsako ir priartėjo. Antrasis kėlinys baigėsi 43:41 svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų žaidėjas I.Juškys pataikė iš toli, sumetė abu baudos metimus ir išvedė savo ekipą į priekį – 46:43, bet svečiai pelnė 6 taškus ir vėl persvėrė rezultatą – 49:46. Ekipos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o I.Juškys iš šeimininkų komandos tritaškiu metimu išlygino rezultatą – 51:51.Po to "Sporto manija & Ekodora 30+" spurtavo 7:0, o "Remza & Adotas atsakė tik 2 taškais. Svečiai ir toliau didino rezultatą, pataikydami tritaškį ir vieną baudos metimą. Skirtumas padidėjo iki 9 taškų – 62:53. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai ir prisivijo varžovus. Trečiąjį ketvirtį "Sporto manija & Ekodora 30+" laimėjo 64:61.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingai pradėjo šeimininkai, pelnė 10 taškų ir persverė rezultatą savo komandos naudai – 71:66. M.Gailiūnas iš svečių komandos įmetė du dvitaškius, dar vieną dvitaškį pridėjo L.Ilijonskis, ir rezultatas vėl lygus 72:72. Šeimininkus į priekį tempė N.Čekaitis, pelnęs 4 taškus, po to dar 4, o svečiai į tai atsakė 6 taškais. Kėlinio pabaigą rezultatyviau sužaidė "Remza & Adotas". I.Juškys sumetė abi baudas, ir šeimininkai laimėjo rungtynes – 82:78.

"Remza & Adotas": Irmūnas Juškys – 23 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Narūnas Čekaitis – 22 tšk. (12 atk. kam.), Arūnas Abromaitis – 17 tšk.

"Sporto manija & Ekodora 30+": Levas Ilijonskis – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Linas Drulia – 10 tšk.

Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.)Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)Permainingoje dvikovoje pergalę iškovojo „Sporto manija & Ekodora 30+“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)Visas rungtynes piravę „LVA ‒ IVNET“ įveikė „Sporto maniją & Ekodora 30+“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:01 val.)„Makroflex“ įtemptoje kovoje įveikė „Sporto Manija & Ekodora 30+“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:13 val.)"Akademija" įveikė "Sporto manija & Ekodorą 30+" (2014 vasario 07 d., penktadienis, 21:56 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)„Makroflex“ antrą kartą įveikė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ ir žengė į pusfinalį (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:29 val.)„Forto Amicus & Green Death“ iškovojo pergalę prieš „Sporto Manija & Ekodora“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)