Makroflex vs Sporto manija & Ekodora 30+ (61:62)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 21 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto manija & Ekodora 30+“ vos spėjo pasislėpti nuo netikėtai užklupusio „Makroflex“ tritaškių lietaus

2014 vasario 21 d., Penktadienis, 20:53 val., peržiūros: 829

Penktadienį, vasario 21 dieną, A.Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos, "Vaigoros" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų rolę užėmusių "Makroflex" ir svečiais buvusių "Sporto manijos & Ekodoros 30+" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkams sunkiais sekėsi rinkti taškus, tai puikiai įrodė vos du taškai įmesti per pirmą kėlinuką, kai, tuo tarpu, svečiai surinko aštuoniolika. Antrasis kėlinukas buvo žymiai sėkmingesnis ir "Makroflex" iki ilgosios pertraukos sumažino savo atsilikimą iki devynių taškų. Po pertraukos žaidimas ir toliau klostėsi apylygiai, todėl prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vos aštuoni taškai. Ketvirtame kėlinuke "Makroflex" vyrams buvo pavykę taiklių tolimų metimų dėka išlyginti rezultatą, tačiau vis dėlto "Sporto manijai & Ekodorai 30+" pavyko vos ne vos išnešti sausą kailį. 61:62 (2:18, 17:10, 18:17, 24:17).

Jau pačioje susitikimo pradžioje svečių krepšininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir šiek tiek atitrūko. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu, kuris ir atnešė vienintelius taškus "Makroflex" ekipai pirmame kėlinuke. Vėliau, per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos "Sporto manija & Ekodora 30+" dar spėjo surengti spurtą 0:12 ir padidinti skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. 2:18.

Antrame ketvirtyje šeimininkų žaidimas kiek atsigavo ir jau pačioje pradžioje pelnę septynis taškus be varžovų atsako sumažino savo deficitą iki devynių taškų. Kiek vėliau svečių krepšininkams dar buvo pavykę susigrąžinti dviženklę persvarą, tačiau neilgam, nes "Makroflex" surengė spurtą 7:0 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Per likusį laiką žymiai rezultatyviau rungtyniavo "Sporto manija & Ekodora 30+", ko pasekoje po dviejų kėlinukų jie buvo susikrovę devynių taškų pranašumą. 19:28.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp jų žymiai nepakito. Vis tik, įpusėjus ketvirčiui svečių krepšininkams buvo pavykę dar šiek tiek atitrūkti nuo varžovų įgyjant dviženklį pranašumą, tačiau pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje sėkmingai sužaidę "Makroflex" vyrai sumažino savo deficitą iki aštuonių taškų. 37:45.

Paskutinėje rungtynių dalyje labai efektingai suveikė toliašaudė "Makroflex" artilerija, kuri privertė svečių krepšininkus gerokai paprakaituoti. Jau pačioje kėlinuko pradžioje M.Giliaus tritaškiai sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Kiek sutrikę svečiai bandė atitolti, tačiau nesėkmingai, nes netrukus sekė dar du tolimi iš eilės šeimininkų metimai, po kurių rezultatas tapo lygus. Vis tik šiek tiek užtikrinčiau gynyboje bei po to puolime sužaidusi "Sporto manija & Ekodora 30+" sugebėjo išnešti sausą kailį. 61:62.

"Makroflex" : Mindaugas Gilius – 21 tšk., Justinas Leitanas – 11 tšk., Edvinas Bacevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Antanas Ramanavičius – 10 tšk.

"Sporto manija & Ekodora 30+" : Aurimas Dervinskas – 28 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Edvinas Karpavičius – 21 tšk. (10 atk. kam.), Ramūnas Laurinaitis – 7 tšk.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Remigijus Kulikauskas kalbėjo : " Rungtynių pabaigoje, manau, pavargome, tačiau gerai, kas sugebėjome pabaigoje apsiginti, todėl viskas geriau gavosi. Praleidome taškų, daug tritaškių pabaigoje praleidome. Prieš "Kneziuką" pastatėme zonytę, po to asmeniškai apsigynėme, todėl taip gerai ir sekėsi pradžioje ".

„Sporto manija & Ekodora 30+“ neturėjo jokio vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Sporto manija ‒ Ekodora 30+“ po permainingos kovos palaužė „LVA ‒ IVNET“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:39 val.)„Sporto Manija & Ekodora“ sutvarkė reikalus rungtynėse su „Akademija“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)„Šernai“ antrą kartą nusileido „Makroflex“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:48 val.)„LVA ‒ IVNET“ suklupo prieš „Makroflex“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 22:10 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)„LVA ‒ IVNET“ išbarstė 22 taškų persvarą ir krito pratęsime krito prieš „Makroflex“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:28 val.)Permainingoje dvikovoje pergalę iškovojo „Sporto manija & Ekodora 30+“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)Panaikinę 15 taškų deficitą „Makroflex“ šventė pergalę (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:08 val.)„Makroflex“ įtemptoje kovoje įveikė „Sporto Manija & Ekodora 30+“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:13 val.)