Šernai vs LVA – IVNET (68:42)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 10 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Šernai“ nesunkiai nugalėjo „LVA ‒ IVNET“ ekipą

2014 sausio 10 d., Penktadienis, 20:15 val., peržiūros: 1035

Penktadienį, sausio 10 dieną, KTK sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko "Šernai" (šeimininkai) ir "LVA – IVNET" (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, tačiau nuo antro kėlinuko "Šernų" ekipa sugebėjo laimėti atkarpą net 28:2, kur tai jiems leido įgyti triuškinantį pranašumą. AIkštelės šeimininkai išlaikė atotrūkį nuo varžovų ir šventė pergalę, rezultatu – 68:42.

Rungtynės prasidėjo tarp ekipų taškas į tašką ( 7:6). Sužaidus apie tris minutes S.Staniulis buvo nubaustas dviems techninėmis pražangomis ir tuo pasinaudoję varžovai realizavo baudos metimus, ir įgijo 5 taškų pranašumą ( 7:12). Toliau ekipos žaidė nerezultatyviai ir besibaigiant kėlinukui "Šernų" ekipa apmažino skirtumą iki 4 taškų. Rezultatas – 11:15.

Antram ketvirčiui prasidėjus vaizdas aikštelėje pasikeitė. Aikštelės šeimininkai kėlinuką pradėjo "sausa" atkarpa 8:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas. M.Kleiza pagaliau pelnė pirmuosius komandos taškus, tačiau tai ir buvo vienintelei "LVA – IVNET" ekipos taškai šiame kėlinyje ( 19:17). "Šernų" ekipa ir toliau demonstravo puikią gynybą ir kėlinuko pabaigą laimėjo atkarpa 10:0. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 29:17.

Trečiam kėliniui prasidėjus vėl "Šernų" ekipa pradėjo "sausa" atkarpa 10:0 ir komandas skyrė 22 taškai ( 39:17). "LVA – IVNET" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir prieš paskutinį kėlinį sumažino skirtumą iki 15 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių - 43:28.

Paskutiniam kėliniui prasidėjus komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, tačiau "Šernų" ekipa greitomis atakomis padidino pranašumą iki 25 taškų ( 59:34). Per likusias minutes buvo sudėlioti visi taškai ir triuškinančią pergalę iškovojo "Šernų" ekipa, rezultatu - 68:42.

Po laimėtų rungtynių "Šernų" ekipos treneris, A.Lapinskas, kalbėjo: "Pirmajame kėlinukyje sunkiai sekėsi žaisti, tačiau jau antrajame sugebėjome išnaudoti du savo didelius žmones ir pastatėme gynybą zoninę, tai nulėmė mūsų spurtuotą didelę atkarpą bei iškovotą pergalę."

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Egidijus Plenta – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Zigmantavičius – 12 tšk.

LVA – IVNET: Vytautas Šunokas – 14 tšk., Mantas Kleiza – 14 tšk., Gražvydas Davidavičius – 4 tšk. (12 atk. kam.)

„Šernai“ nugalėjo „Remza & Adotas“ ekipą (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 01:33 val.)„Makroflex“ nesunkiai įveikė „LVA ‒ IVNET“ ir pateko į finalą (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 20:54 val.)„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Sporto manija ‒ Ekodora 30+“ po permainingos kovos palaužė „LVA ‒ IVNET“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:39 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „LVA ‒ IVNET“ nugalėjo „Šilainių“ ekipą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Šernai“ antrą kartą nusileido „Makroflex“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:48 val.)Bronza atiteko „LVA – IVNET“ ekipai (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:36 val.)„Šernai“ nugalėjo „Akademijos“ krepšininkus, kuriems sezonas jau baigtas (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:05 val.)„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:17 val.)Visas rungtynes piravę „LVA ‒ IVNET“ įveikė „Sporto maniją & Ekodora 30+“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:01 val.)