FORTO AMICUS – Green Death vs Kauno savivaldybė & Policija (55:63)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 kovo 09 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Rungtynių pabaigoje „Kauno savivaldybė & Policija“ užtikrintai nužygiavo į pergalę

2014 kovo 09 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 1331

Kovo 9 dieną "Jachtklubo" sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Vaigoros“ pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose šeimininkai "FORTO AMICUS – Green Death" priėmė svečius "Kauno savivaldybė & Policija". Rungtynės prasidėjo sėkmingiau aikštelės šeimininkams, kurie išsiveržė į priekį ir kėlinį laimėjo 2 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje puikiai sužaidė "Kauno savivaldybė & Policija", kuriems ne tik pavyko išlyginti rezultatą, bet ir išsiveržti 8 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje ekipos žaidė labai panašiai ir skirtumas pakito vos 1 tašku. Paskutiniajame kėlinyje ekipos taip pat demonstravo panašaus lygio krepšinį, o "Kauno savivaldybė & Policija" sukauptos persvaros pakako pasiekti pergalę. 55:63

Susitikimas prasidėjo truputį sėkmingiau aikštelės šeimininkams, kurie laimėjo pirmąją atkarpą (8:2). Į tai varžovai suragavo sėkmingai ir netrukus rezultatą išlygino (8:8). Po šio atsako "FORTO AMICUS – Green Death" dar kartą atitrūko nuo varžovų per 5 taškus. Kėlinio pabaigoje svečiai dar kartą sėkmingai pavijo varžovus, tuo tarpu paskutinysis taiklus Ž. Stašaičio metimas išvedė šeimininkus į priekį. 15:13

Antrajame kėlinyje itin prastai rungtyniavo "FORTO AMICUS – Green Death", kurie pelnė tik 3 taškus. Tuo tarpu "Kauno savivaldybė & Policija" po pirmųjų penkių minučių turėjo 5 taškų pranašumą. Pabaigoje svečiai skirtumą padidino dar 3 taškais. 18:26

Trečiąjį kėlinį puikiai pradėjo aikštelės šeimininkai, pastarieji sumažino atsilikimą iki minimumo. Po kelių atakų "Kauno savivaldybė & Policija" davė atkirtį ir padidino skirtumą iki 4 taškų. Kėlinio pabaigoje svečiai dar kiek sėkmingiau sužaidė, ko pasėkoje sukaupė 9 taškų persvarą. 36:45

Paskutiniajame kėlinyje žaidimas buvo labai nervingas. Per pirmąsias atakas komandos demonstravo identišką žaidimą. Įsibėgėjus ketvirčiui "FORTO AMICUS – Green Death" pavyko sumažinti atsilikimą iki 1 taško. Po to sekė varžovų atsakas, kuris leido pabėgti per 12 taškų. Vis tik paskutiniosiomis minutėmis šeimininkai dar sumažino atsilikimą iki 6 taškų, tačiau varžovai sugebėjo išlaikyti šaltus nervus ir sėkmingai pasiekė pergalę. 55:63

FORTO AMICUS – Green Death: Šarūnas Kenstavičius – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Žilvinas Stašaitis – 13 tšk., Tomas Garliauskas – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Kauno savivaldybė & Policija: Paulius Motiejūnas – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Ališauskas – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gediminas Banaitis-Skrandis – 6 tšk.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris Raimundas Miladauskas teigė: "Varžybos buvo labai nervingos, manau mes tiesiog išlaikėme šaltus nervus iki varžybų pabaigos. Girdėjau varžovai kaltino teisėjus, mano nuomone, teisėjai nedarė daugiau klaidų, nei mes mėgėjai, visi mes klystam. Reikšmingų klaidų manau tikrai nebuvo. Varžovams techninę pražangą davė už reikalą. Tas pats žaidėjas dviejuose epizoduose pats prašėsi, o trečiajame – gavo. Pagrindinė laimėjimo priežastis – šaltesni nervai".

Pralaimėjusiųjų žaidėjas, kuris buvo nubaustas technine pražanga teigė: "Boza aklas teisėjas, šešiese prieš penkis buvo sunku žaisti. Varžybas pralošėme per teisėją"

„Kauno savivaldybė & Policija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 00:27 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ 30+ lygos čempionai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)Įspūdingai atsitiesę „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai palaužė „Šilainius“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:16 val.)Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)„LVA-IVNET“ atkakliose rungtynėse nugalėjo „Kauno Savivaldybę & Policija“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 23:31 val.)Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu pasiekė „30+“ lygos finalą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 20:14 val.)